Взуй зиму зиму: при купівлі Mitsubishi Outlander зимові шини у комплекті**
15.11.2019
Компанія "Альтра Авто", офіційний дилер автомобілів Mitsubishi в Рівненській області, пропонує нові вигідні умови для тих, хто планує придбати Mitsubishi Outlander.
По-перше, це приємна ціна, яка стартує від 559 000 грн.* на базову комплектацію Inform. І, по-друге, при покупці Mitsubishi Outlander незалежно від комплектації, кожен покупець отримує зимові шини в комплекті до автомобіля**, що, звичайно, стане приємним бонусом напередодні снігового сезону. Такі умови діють з 1 листопада по 15 грудня 2019 р. включно.

Нагадаємо, базова моноприводна комплектація Outlander Inform представлена ??в Україні з 2,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 145 к.с., який забезпечує можливість динамічного розгону і при цьому економить паливо. Разом з безступінчастим варіатором INVECS-III CVТ вони витрачають усього 7,5 л на 100 км у змішаному циклі.

Також комплектація Inform включає всі необхідні функції безпеки, які набувають нової актуальності в зимовий період. Наприклад, активна система стабілізації курсової стійкості (ASC), яка при втраті зчеплення на слизькій поверхні автоматично управляє розподілом потужності двигуна і вибірково використовує гальма, щоб зберегти керованість автомобіля. У комплектації Inform доступні і такі «теплі опції», як підігрів сидінь і підігрів зовнішніх дзеркал, що вкрай зручно під час поїздок у сніжну погоду.

Пройти тест-драйв Mitsubishi Outlander і дізнатися більше подробиць про автомобіль Ви можете в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні. 

*Мається на увазі рекомендована роздрібна ціна (від 559 тис. грн з ПДВ) на автомобілі ТМ «Mitsubishi» моделі «Outlander» в комплектації «Inform» ( «Інформ»), яка розрахована за станом на 31.10.2019г. Точні роздрібні ціни на автомобілі встановлюються офіційними дилерами «Mitsubishi Motors» в Україні (крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС) і залежать від конкретної комплектації автомобіля.

**Це означає, що новий автомобіль ТМ «Mitsubishi» моделі «Outlander» в комплектаціях «Inform»

(«Інформ»), «Invite» («Инвайт»), «Intense» («Интенс»), «Instyle» («Инстайл»), «Ultimate» («Алтімейт») доукомплектован додатковим комплектом зимових шин ТМ «Nokian».

Ці пропозиції діють з 01.11.2019р. до 15.12.2019р. включно в офіційній дилерській мережі «Mitsubishi Motors» в Україні (крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС). Кількість автомобілів з зазначеними пропозиціями обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного в рекламі.

Дізнатися більше про акцію «Чорна п'ятниця» і пройти тест-драйв автомобілів Mitsubishi Ви можете в офіційного дилера Mitsubishi в автосалоні "Альтра Авто", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел.: (0362)623390, (097)1692911.

http://mitsubishi-altraauto.com.ua

Повернутися до списку

Інші акції

05.01.2022
02.11.2021
08.09.2021