Всі мають бути готові до зими! Спеціальна сервісна пропозиція від Mitsubishi
1.12.2020
ТОВ "Альтра Авто", офіційний дилер Mitsubishi у Рівному, оголошує старт сервісної кампанії «Всі мають бути готові до зими! Спеціальна пропозиція від Mitsubishi»*. Кожен власник автомобіля бренда може провести сезонну підготовку зі значною економією – до 20%*.

Саме взимку вузли та агрегати автомобіля отримують максимальне навантаження, тому їх завчасна перевірка та, при необхідності, заміна допоможе не тільки зберегти характеристики автомобіля на належному рівні, але й зробить безпечнішим його експлуатацію в складних зимових умовах.

З 1-го грудня 2020 р. до 28-го лютого 2021 р. включно власники автомобілів Mitsubishi отримають вигоду до 20%* на ряд найпопулярніших взимку запчастин, олив та аксесуарів. У цей період пропонуємо придбати оригінальні високоякісні продукти за спеціальними цінами**.

UA_service_winter.jpg

Повний перелік запасних частин, олив та аксесуарів з вигодою

Обслуговування автомобіля на офіційному сервісі – запорука його комфортної та тривалої експлуатації за будь-яких умов. Адже офіційні запчастини мають ряд переконливих аргументів: офіційну гарантію від виробника (2 роки без обмеження щодо пробігу), легальне походження зі сплатою всіх податків і ввізного мита та наявність сертифіката відповідності.

У період зимової акції  «Всі мають бути готові до зими! Спеціальна пропозиція від Mitsubishi»* у Клієнтів немає необхідності шукати компроміс між якістю та вартістю, тому що обслуговування в офіційних дилерів Mitsubishi стає ще більш вигідним.

Вказана  пропозиція поширюється на запасні частини, оливи та аксесуари до автомобілів ТМ «Mitsubishi».

За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера Mitsubishi Motors "Альтра Авто", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Телефон відділу сервісу: (0362)642056, (050)6737607.

http://mitsubishi-altraauto.com.ua

Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови вказаної пропозиції.

*Мається на увазі надання спеціальних цін на обмежений асортимент запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (акційні товари). Вказана пропозиція діє з 01.12.2020 р. по 28.02.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС). Деталі про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів та інші умови вказаної пропозиції дізнайтесь у консультантів дилерів. Вказана пропозиція не є публічною офертою.

**Ціни розраховані та вказані станом на 1 грудня 2020 р. і є рекомендованими роздрібними. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.

Повернутися до списку

Інші акції

05.01.2022
02.11.2021
08.09.2021