Volvo S90 та V90 отримали найвищу оцінку за захист пішоходів в краш-тестах Euro NCAP
14.02.2017

Преміальний автовиробник Volvo Cars підсилює свої позиції лідера в області інноваційних систем автомобільної безпеки: новий седан S90 і універсал V90 отримали максимальні шість балів за результатами тестування системи автономного аварійного гальмування для захисту пішоходів (AEB Pedestrian). Більш того, обидва автомобілі отримали загальний рейтинг за підсумками краш-тестів у 5 зірок.

Результати S90 та V90 перевершили найкращі показники будь-якої іншої моделі, що пройшла випробування минулого року. У підсумку моделі увійшли в трійку лідерів, які очолили список найбезпечніших автомобілів за програмою Euro NCAP. Вперше топ-лист Euro NCAP представлений виключно моделями Volvo.

Моделі S90 та V90 наслідують успіхи позашляховика XC90, який став першим автомобілем з усіх представлених для краш-тестів моделей інших автовиробників, що отримав максимальні бали в випробуваннях системи автономного аварійного гальмування при зіткненні із автомобілем попереду (тест в місті і тест поза містом). S90 та V90 відмінно показали себе, як і очікувалося, в серії краш-тестів 2017 року, отримавши максимальні 5 зірок. Ці досягнення стали можливі завдяки високому рівню оснащення системами безпеки - інноваційні технології встановлюються вже в базові версії нових автомобілів.

«Ми докладаємо масу зусиль для того щоб наші автомобілі відповідали всім вимогам безпеки і проходили всі процедури випробувань, які проводять рейтингові агентства. Але нашою головною метою завжди була і залишається реальна безпека на дорогах. Системи автономного аварійного гальмування, такі як City Safety, являють собою серйозний крок на шляху створення повністю автономних автомобілів, які, як ми вважаємо, зможуть скоротити рівень смертності і кількість нещасних випадків з людьми на дорогах», - вважає Малин Екхольм (Malin Ekholm), директор Центру з безпеки Volvo Car в Volvo Car Group.

Успіх Volvo в тесті систем автономного аварійного гальмування обумовлений інноваційною технологією City Safety, якою в стандарті оснащені всі нові моделі Volvo. City Safety здатна виявити потенційно небезпечні об'єкти перед автомобілем, включаючи інші транспортні засоби, пішоходів і велосипедистів в певних ситуаціях, причому працює система як вдень, так і вночі.

«Безпека завжди була головним пріоритетом для Volvo Cars. S90 та V90 отримали рейтинг в 5 зірок і максимальну кількість балів під час тестування AEB. Ці результати демонструють наше прагнення забезпечити всім власникам наших автомобілів безпеку, справжнє задоволення від водіння і впевненість за кермом», - додає Малин Екхольм.

Тестування систем автономного аварійного гальмування для захисту пішоходів в рамках програми Euro NCAP покликане перевірити роботу систем виявлення пішоходів. Тестування проводиться за трьома сценаріями проїзду перехрестя з присутністю пішохода, кожен з яких мав би закінчитися фатально для пішохода в разі відмови системи автономного гальмування. Випробування повторюють типові і небезпечні ситуації, які часто завдають реальної шкоди для пішоходів в реальному житті:

Доросла людина вибігає на дорогу перед автомобілем з боку водія.

Доросла людина виходить на дорогу з боку пасажира (для цього сценарію проводяться два тести).

Дитина вибігає на дорогу між двох припаркованих автомобілів з боку пасажира.

Volvo Cars реалізує стратегію, згідно з якою до 2020 року люди не повинні гинути або отримувати серйозні травми в нових моделях Volvo. Моделі S90 та V90 ще раз доводять, що Volvo докладає величезних зусиль і утримує лідерство в автомобільній галузі в області безпеки.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017