Volvo представляє легендарний ХС90 з пакетом Diesel Power за 47 777євро!
27.10.2011

Volvo XC90 не був би надзвичайним позашляховиком класу люкс, якби не мав певної мускулатури та передових рішень в галузі комфорту, ергономіки, керованості, безпеки. Серед безлічі неймовірних технологій, що поліпшують динамічні характеристики автомобіля, ви знайдете систему повного приводу з фірмовою технологією Instant Traction та шестиступеневу трансмісію Geartronic з зимовим режимом.

Небагато повногабаритних позашляховиків здатні запропонувати гармонійне поєднання неабиякої потужності та витонченості. Натисніть педаль газу Volvo XC90, щоб отримати задоволення від вражаючого союзу атлетичності, вишуканості та безкомпромісної безпеки, що стала легендою.

«ХС90 має всі переваги, що зробили його однією з найуспішніших моделей серед позашляховиків. Просторий та багатофункціональний кросовер пропонує неймовірні їздові якості та комфорт, він наділений всіма перевагами позашляховика, а салон автомобіля відрізняється орієнтованістю на водія», - розповідає Петер Мертенс, старший віце-президент з досліджень та розробок Volvo Car Corporation.

Саме зараз всі ці переваги, вкупі з усіма необхідними функціями для неперевершеного задоволення від водіння – лише за 47 777 євро!

В пакет «Diesel Power» за 47 777 євро входить:

· Потужний дизельний двигун

· Інтелектуальний повний привід

· 6-ти ступенева автоматична трансмісія Geartronic

· Шкіряне оздоблення салону

· 7 сидінь

· Сидіння водія та пасажира з електрорегулюванням

· Легкосплавні диски 18”

· Активні біксенонові фари

· Електронний клімат-контроль

· Аудіосистема High Perfomance з підтримкою формату МР3

· Задній парковочний радар

та багато іншого.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017