У Франкфурті на найбільшому стенді за всю історію участі в європейських автосалонах компанія Ford представить декілька нових моделей; відвідувачі зможуть самостійно протестувати інноваційні технології на відкритому майданчику
2.09.2011

Цього року на Франкфуртському автосалоні компанія Ford планує представити ряд нових моделей. У процесі розроблення компанія керувалася стратегією створення глобальних автомобілів, з використанням перспективних дизайнерських і технологічних рішень та технологій ECOnetic, що дозволяють значно зменшити об'єм викидів CO2.

На 64-му Міжнародному автосалоні у Франкфурті компанія Ford представить свої автомобілі на стенді площею 3200 м². Крім того, відвідувачі виставки зможуть взяти активну участь у тестуванні нових технологій на спеціальному відкритому майданчику розміром 2800 м².

На стенді, найбільшому за всю історію участі Ford в європейських автосалонах, буде представлено безліч автомобілів. Окрім цього, будуть розміщені інтерактивні дисплеї і відкриється спеціальна лаунж-зона для відвідувачів з оглядовим майданчиком.

КОМПАНІЯ FORD ГОТУЄТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ФРАНКФУРТСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ, ЯКИЙ СТАНЕ НАЙМАСШТАБНІШИМ ДЕМОНСТРАЦІЙНИМ МАЙДАНЧИКОМ У ЄВРОПІ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ КОМПАНІЇ. ЗОКРЕМА, FORD ПРЕДСТАВИТЬ ЧОТИРИ НОВІ ГЛОБАЛЬНІ МОДЕЛІ, ДЕКІЛЬКА НОВИХ МОДЕЛЕЙ ДЛЯ ЄВРОПИ, А ТАКОЖ ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ. НА  ВІДКРИТОМУ МАЙДАНЧИКУ (ПОЗА ПАВІЛЬЙОНОМ) ВІДВІДУВАЧІ ЗМОЖУТЬ ПРОТЕСТУВАТИ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ FORD.

фордНові моделі, призначені для демонстрації на Франкфуртcькому автосалоні, знаменують важливий етап на шляху реалізації стратегії створення глобальних автомобілів і впровадження технологій ECOnetic, що дозволяють значно зменшити викиди CO2. Відвідувачі виставки за допомогою фахівців Ford зможуть визначити перспективні напрями розвитку дизайну і технологій.

Цього року на Франкфуртському автосалоні компанія Ford представить найбільший стенд за всю історію участі в цьому заході. Загальна площа стенда складе 3200 м². На стенді демонструватимуться новинки і будуть установлені інтерактивні дисплеї. У спеціальній лаунж-зоні буде організований оглядовий майданчик для відвідувачів. Поряд з павільйоном буде відкритий майданчик розміром 2800 м², де гості у рамках програми Drive Experience зможуть самостійно протестувати систему активної допомоги під час паркування і систему забезпечення безпеки при малій швидкості.    
Стівен Оделл, президент і СЕО Ford of Europe відзначив: «Компанія Ford планує стати помітним учасником Франкфуртського автосалону. Вона представить публіці чимало цікавих глобальних моделей на значно більшій території виставкового стенда. Німецькі споживачі належать до найвимогливіших, тому ми раді можливості продемонструвати їм модельний ряд наших найкращих автомобілів і ознайомити з перспективними розробками».
Відвідувачі стенда Ford, який буде розташований в залі 9, зможуть відчути себе учасниками справжніх перегонів WRC, сівши в крісло тренажера Rally Car Simulator. А поряд з павільйоном у них буде можливість перевірити точність свого удару у рамках UEFA Penalty Kick Challenge. Цей захід організовується з нагоди двадцятої річниці партнерства компанії Ford і Ліги чемпіонів UEFA.

І звичайно, гості Франкфуртського автосалону зможуть ознайомитися з поточним модельним рядом Ford – найдосконалішими автомобілями за 108-річну історію компанії, з точки зору дизайну і технологічних рішень, які оснащені найсучаснішим устаткуванням. На стенді і на відкритому майданчику працюватимуть співробітники компанії Ford, які з радістю дадуть відповіді на будь-які запитання, що стосуються продукції і технологій компанії.

Франкфуртський автосалон 2011 працюватиме з 15-го по 25-те вересня.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019