Світова прем'єра нового компактного SUV від Mitsubishi на Женевському автосалоні
26.01.2017

Mitsubishi Motors Corporation (ММС) дебютує з новим компактним кросовером на 87-му міжнародному автосалоні в Женеві, який пройде з 7-го по 19-те березня 2017 року. Новий компактний кросовер посилить позашляхову лінійку бренду.

Модельний ряд бренду Mitsubishi в Україні на даний момент представлений компактним кросовером Mitsubishi ASX, середньорозмірним Mitsubishi Outlander, середньорозмірним позашляховиком Mitsubishi Pajero Sport і пікапом Mitsubishi L200.

У стилістичних особливостях нового автомобілю, який буде представлений у Женеві, присутня клиноподібна поясна лінія, круто вигнута лінія заднього скла, довга колісна база і короткий задній звис. Усе це надає автомобілю вигляду купеподібного кросовера, при цьому у нього все також залишаються позашляхові характеристики, розробками яких відома корпорація ММС. Разом з помітно розширеними передніми і задніми крилами, ці елементи створюють динамічний і спортивний дизайн, який породжує потужний образ кремезного атлета.

Міжнародний автосалон у Женеві входить до ТОП-5 найбільш значущих заходів автомобільної індустрії у світі. Минулого року на виставці було представлено понад 130 світових прем'єр, які висвітлювали більше ніж 10 тисяч журналістів із усього світу. Цього року автосалон відбудеться з 9 по 19 березня, а прес-презентації заплановані на 7-8 березня 2017 року.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021