Стартувало виробництво нового Ford Fiesta
19.05.2017

У німецькому Кельні розпочалося виробництво цілком нового Ford Fiesta, моделі-бестселера у Європі. *

"Ми вивели це взірцеве та популярне авто на новий рівень, значно розширивши модельний ряд і впровадивши передові технології та функції, про які власники малогабаритних автомобілів декілька років тому могли тільки мріяти", — заявив Джим Фарлі (Jim Farley), виконавчий віце-президент і президент підрозділів Ford Motor Company у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Протягом наступних кількох місяців у продаж на європейському ринку надійдуть спортивна версія ST-Line та високотехнологічні моделі Vignale і Titanium, а в наступному році покупців чекають кросовер Fiesta Active і Fiesta ST.

Перша партія нових авто надійде в Україну вже влітку цього року.

Ford інвестував майже 293 млн євро у вдосконалення виробничої лінії на заводі в Кельні, який було відзначено як одне з найефективніших підприємств із виробництва автомобілів у світі: новий Ford Fiesta сходитиме з його конвеєра кожні 68 секунд.

* Згідно з проведеним компанією Ford аналізом галузевих даних, у березні 2017 р. Ford Fiesta став найпродаванішим автомобілем у Європі.Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на основних європейських ринках, де вона представлена національними дистриб’юторськими мережами. Це ринки таких країн: Австрія, Бельгія, Англія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.


Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019