Сервіс Mitsubishi - офіційно та надійно
1.03.2021

ТОВ "ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА" має широку мережу офіційних сервісних центрів обслуговування автомобілів Mitsubishi по всій Україні, де власники мають змогу отримати якісні послуги з ремонту та кваліфіковану консультацію спеціаліста.

ТОВ "Альтра Авто" - офіційний сервісний центр з обслуговування автомобілів Mitsubishi в Рівненській області.

 

 

Офіційний сервіс Mitsubishi має ряд переваг, які стають переконливими аргументами обслуговування автомобілів в офіційній дилерській мережі бренда:

  • стандарти японського виробника: з нами ви можете бути впевнені, що обслуговування автомобіля буде проведено відповідно до високих стандартів Mitsubishi з використанням оригінального спеціального інструменту, унікального обладнання, сучасних технологій та програмного забезпечення, а також офіційної технічної документації для якісної діагностики і ремонту автомобіля;

  • кваліфікований персонал: всі механіки проходять регулярне навчання та тестування за програмою Mitsubishi, володіють повною та актуальною інформацією про ваш автомобіль, а також мають великий досвід роботи з автомобілями бренда;

  • оригінальні запасні частини: обслуговуючи автомобілі Mitsubishi на офіційному сервісі, ми використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали та запасні частини, які мають ряд беззаперечних переваг:

  • офіційну гарантію від виробника протягом 2-х років без обмеження пробігу;

  • легальне походження зі сплатою всіх необхідних податків;

  • наявність Сертифікату Відповідності.

  • гарантія якості наданих послуг: з нами ви можете бути впевнені у тому, що періодичне обслуговування і ремонт вашого Mitsubishi будуть проведені у повній відповідності до високих стандартів виробника, що має прямий вплив на комфортну та тривалу експлуатацію автомобіля.

  • турбота про Клієнта: ми завжди піклуємося про кожного клієнта і, в разі виникнення непередбачених ситуацій на дорозі, наша служба підтримки МАР* запропонує вам і вашим пасажирам оптимальне рішення, що дозволить продовжити подорож з найменшими зусиллями та втратою часу. Служба підтримки МАР доступна 24 години на добу/7 днів на тиждень.


Пріоритетним завданням офіційного сервісного центру Mitsubishi є підтримка належного стану автомобіля, який забезпечить його комфортну експлуатацію та подарує задоволення від водіння його власнику.

ДОВІРТЕ СВІЙ MITSUBISHI ПРОФЕСІОНАЛАМ!

За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера Mitsubishi Motors "Альтра Авто", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел.: (0362)642056, (050)6737607.

http://mitsubishi-altraauto.com.ua

* Mitsubishi Assistance Packаge - програма підтримки на дорозі від MITSUBISHI. Детальніше про МАР: https://mitsubishi-motors.com.ua/ua/mitsubishi-assistance-package/


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021