Прем'єри Mitsubishi Motors на автосалоні в Токіо!
9.11.2011

У рамках Токійського автосалону (42nd Tokyo Motor Show, 30 листопада - 11 березня 2011 р.) відбудеться світова прем'єра Mitsubishi Mirage і Mitsubishi Concept PX-MiEV.

На 42-му Токійському автосалоні експозиція Mitsubishi Motors буде представлена15-ма автомобілями, серед яких 2 світові прем'єри: новий компактний серійний автомобіль Mitsubishi Mirage і концепт Mitsubishi PX-MiEV.

При розробці нового компактного автомобіля Mitsubishi Mirage виробник керувався трьома основними характеристиками: компактність, доступність, економічність. Mitsubishi Mirage має гарну маневреність і керованістю, властивої автомобілям цього класу, а також забезпечує достатньо простору всередині для водія і чотирьох пасажирів.

Назва Mirage вперше було використано японським виробником в 1978 році, коли на японському ринку дебютував однойменний компактний хетчбек. Філософія нового покоління Mitsubishi Mirage успадковує філософію свого попередника: максимальна продуктивність і функціональність в обмеженому просторі.Mitsubishi Motors пропонує в новій моделі максимальну паливну економічність: 3,3 л на 100 км. Такий результат досягається завдяки копіткій зниження ваги практично кожного компонента автомобіля, високої ефективності роботи двигуна, трансмісії, гальмівної системи і шин, а також аеродинамічним властивостям автомобіля.
Mitsubishi Mirage буде оснащуватися двигунами об'ємом 1,0 і 1,2 л. в комбінації з механічною КПП і варіатором. Вперше Mitsubishi Mirage надійде в продаж у березні 2012 року на ринках Азії. Прем'єра продажів в Європі очікується в другому півріччі 2012 року.

Інша прем'єра Mitsubishi Motors - Concept PX-MiEV - це погляд на кілька років вперед. MMC була першою серед масових автомобільних брендів, хто в 2009 році запустив в серійне виробництво електромобілі. На даний момент всі технологічні можливості і ресурси компанії зосереджені на розробці автомобілів, що використовують електродвигун.

Mitsubishi Concept PX-MiEV використовує електродвигун (аналогічний iMieV) в парі з двигуном внутрішнього згоряння. Ця комбінація не тільки забезпечує найкращі стандарти паливної економічності на рівні 1,7 л палива на 100 км шляху, а й найвищі норми захисту навколишнього середовища. Автомобіль дозволяє водієві вибирати кілька режимів експлуатації: починаючи від використання тільки електродвигуна (50 км без підзарядки), можливості спільного використання двигунів залежно від дорожніх умов і типів приводу, до використання двигуна внутрішнього згоряння як генератора для підзарядки електродвигуна. Прототипом системи повного приводу для Mitsubishi Concept PX-MiEV послужила S-AWC, яка використовується на Lancer Evolution. При цьому, крутний момент автомобіля зіставимо з 3-літровим бензиновим V6. Mitsubishi Concept PX-MiEV встановлює абсолютно новий рівень паливної та екологічної ефективності в автомобілебудуванні.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021