Повністю оновлений Ford Ttansit Connect пропонує найкращу в класі паливну економічність
4.07.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 4 липня 2013 року – Компанія Ford оголосила, що повністю оновлений Ford Transit Connect, який вийде на європейський ринок пізніше в цьому році, матиме найкращий у класі показник паливної економічності. Витрата палива новинки у версії Transit Connect ECOnetic становитиме 4,0 л/100 км, а рівень викиду CO2 дорівнюватиме105 г/км* – на 34% краще, ніж у поточної моделі.

Transit Connect ECOnetic, оснащений дизелем Ford Duratorq TDCi 1,6 л 95 к. с., надає власникам підприємств по всій Європі нагоду значно скоротити поточні експлуатаційні витрати завдяки провідній у класі паливній економічності цього автомобіля.

Повністю оновлений Transit Connect – це також перший фургон Ford,що пропонує клієнтам надзвичайно економічний 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost, двічі відзначений титулом «Міжнародний двигун року». Він має провідні в класі показники витрати палива (5,6 л/100 км) і викиду CO2 (129 г/км).

До вражаючого зниження витрат на паливо додаються скорочення витрат на планове і поточне технічне обслуговування, що в сумі дає значне зменшення експлуатаційних витрат.

«Власники фургонів завжди шукають способи заощадити, і повністю оновлений Transit Connect робить величезний крок вперед на шляху скорочення витрат саме в тій області, яка звичайно найбільше обтяжує гаманець, - витрати на заправлення, - стверджує Стівен Леш (Stephen Lesh), головний інженер програми з розробки Transit Connect компанії Ford of Europe. – Ми впевнені, що завдяки провідним у класі робочим характеристикам як дизельних, так і бензинових двигунів повністю оновлений Transit Connect буде радо прийнятий і малими підприємствами, і власниками великих автопарків».

Технології заощадження палива Ford широко доступні для всіх версій в ряді фургонів повністю оновленого Transit Connect. Спеціальний пакет систем і функцій, призначених для заощадження палива (куди входять Auto-Start-Stop, Active Grille Shutter і Smart Regenerative Charging), стандартно встановлюється на версії з двигуном EcoBoost 1,0 л та пропонується як опція за додаткову плату на версіях, обладнаних дизелем Duratorq 1,6 л у варіантах 75 і 95 к. с. Усі версії також комплектуються електричним підсилювачем керма Ford, який знижує споживання палива, індикатором перемикання передач та системою інформування Ford EcoMode.

Стильний повністю оновлений Transit Connect був сконструйований так, щоб установити у своєму класі нові стандарти в галузях вантажопідйомності, експлуатаційних витрат та надійності.

Transit Connect продаватиметься у версіях з короткою та довгою колісною базою та запропонує місткий і практичний вантажний відсік загальним об’ємом 3,0 м3 або 3,7 м3 (об’єм розраховано за методом SAE, для фургона з установленою перегородкою) та максимальну вантажопідйомність до 1000 кг. Ford запропонує такі типи кузова: фургон, фургон з подвійною кабіною та комбі. Початок поставок повністю оновленого Transit Connect в Європі заплановано на кінець 2013 року.

 

* Наведені показники споживання палива та викиду CO2 вимірюються згідно з технічними вимогами та специфікаціями розпорядження ЄС (EC) 715/2007 з урахуванням всіх поправок. Результати вимірювань можуть відрізнятися від відповідних показників в інших регіонах світу через застосування в цих регіонах інших експлуатаційних тестів на витрату палива і токсичність вихлопу.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019