Оновлений Mitsubishi Outlander вже у продажу у Рівному в офіційного дилера “Альтра Авто”!
8.10.2015

 

Компанія "Альтра Авто", офіційний дилер Mitsubishi Motors у Рівному, повідомляє про появу новинки Mitsubishi Outlander у автосалоні!

 

 

 

 Модель Outlander 2016 звертає на себе увагу новою концепцією дизайну передньої частини кузова, що отримала назву Dynamic Shield. Відмінною особливістю даної концепції виступають бічні захисні елементи бампера, застосовувані на моделі Pajero багатьох поколінь.

Новинка отримала близько 100 дизайнерських і конструкторських змін.
Інженерні удосконалення: підвищена структурна жорсткість кузова, оновлена підвіска і електропідсилювач рульового управління, шумоізолююче вітрове скло і скло задніх дверей, додаткова звукоізоляції по всьому автомобілю, динамічні демпфери в передній підвісці і задньому диференціалі, вдосконалені ущільнювачі дверних прорізів і обробка моторного відсіку.

Безступінчата коробка передач Jatco 8-го покоління забезпечує покращений розгін, плавне перемикання між фіксованими передавальними числами і передачу крутного моменту. Завдяки новому поколінню варіатора вдалося не тільки поліпшити динамічні характеристики, але і знизити витрату палива.

Також в екстер'єрі Outlander 2016 були оновлені: передня і задня частини кузова, передній бампер, світлодіодні фари ближнього світла, світлодіодні передні габаритні вогні, 18 дюймові легкосплавні колісні диски, облицювання двері багажного відділення та світлодіодні задні блоки ліхтарів.

У салоні оновленого Outlander змінився дизайн рульового колеса, оббивки сидінь, з'явилися декоративні елементи салону і внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення.

Повідомляємо, що на Оновлений Outlander діють спеціальні ціни.
Детальніше про ціни за посиланням http://www.mitsubishi-altraauto.com.ua/model/versions/new-outlander/.
Акція http://www.mitsubishi-altraauto.com.ua/mitsubishi/news/3254/.

Кожен охочий може ознайомитися з оновленою моделлю особисто, завітавши до нас у автосалон Mitsubishi офіційного дилера "Альтра Авто", де вона представлена у шоу-румі, за адресою: м. Рівне вул. Київська, 101а.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0362)62-33-90, (097)1692911.
Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021