Оновлений Mitsubishi Outlander: більше 100 удосконалень
8.05.2015

На Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку Mitsubishi Motors Corporation представила оновлений Mitsubishi Outlander 2016 модельного року. Оновлений кросовер включає в себе більше 100 інженерних і дизайнерських удосконалень, покликаних підвищити рівень комфорту, безпеки і задоволення від водіння.

Модель Outlander 2016 звертає на себе увагу новою концепцією дизайну передньої частини кузова, що отримала назву Dynamic Shield. Відмінною особливістю даної концепції виступають бічні захисні елементи бампера, застосовувані на моделі Pajero багатьох поколінь.

Інженерні удосконалення: підвищена структурна жорсткість кузова, оновлена підвіска і електропідсилювач рульового управління, шумоізолююче вітрове скло і скло задніх дверей, додаткова звукоізоляції по всьому автомобілю, динамічні демпфери в передній підвісці і задньому диференціалі, вдосконалені ущільнювачі дверних прорізів і обробка моторного відсіку.

Безступінчата коробка передач Jatco 8-го покоління забезпечує покращений розгін, плавне перемикання між фіксованими передавальними числами і передачу крутного моменту. Завдяки новому поколінню варіатора вдалося не тільки поліпшити динамічні характеристики, але і знизити витрату палива.

Також в екстер'єрі Outlander 2016 були оновлені: передня і задня частини кузова, передній бампер, світлодіодні фари ближнього світла, світлодіодні передні габаритні вогні, 18 дюймові легкосплавні колісні диски, облицювання двері багажного відділення та світлодіодні задні блоки ліхтарів.

У салоні оновленого Outlander змінився дизайн рульового колеса, оббивки сидінь, з'явилися декоративні елементи салону і внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення.

В Україні оновлений Outlander буде доступний з вересня 2015 року.


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021