Оновлений Mitsubishi ASX повертається на український ринок
7.11.2016

Одна з новин осені компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційного дистриб'ютора Mitsubishi Motors в Україні – оновлений компактний кросовер Mitsubishi ASX. Модель зазнала суттєвих дизайнерських і технічних змін.

Ця модель оформлена у стилістиці нового покоління кросоверів Mitsubishi Motors – дизайнерській концепції Dynamic Shield. Загальний зовнішній вигляд ASX істотно змінився. Тепер він може похизуватись витонченістю, основу якої складають оригінально виконані окремо взяті елементи. Підтягнутість і динамічність зовнішньому вигляду моделі надають піджаті боки і пластиковий обвіс колісних арок.

ASX в комплектації INTENSE додатково оснащена HID фарами (газорозрядними фарами підвищеної інтенсивності) з надшироким кутом освітлення, що допомагає водієві раніше побачити перешкоду. Крім того, стильні завужені ліхтарі, які чудово поєднуються з плавними обрисами кузова, додають автомобілю динаміки і агресивності. Радіаторна решітка ідеально пасує до хромованого бампера, що надає автомобілю преміальності та спортивного вигляду.

Інтер'єр нової моделі теж зазнав істотних удосконалень. Салон нового Mitsubishi ASX відрізняється витонченим оздобленням, яке виконане з використанням високоякісних матеріалів. Всі сидіння оснащені численними регулюваннями, тому ідеально підходять як для тривалих подорожей, так і для коротких поїздок.

Крім того, розробники використали оригінальну конструкцію RISE з посиленим кузовом для захисту пасажирів при зіткненні. В її основі – ідея структурної цілісності і авторегресії. Каркас складається з елементів різного ступеня міцності. За рахунок цього при зіткненні одні елементи поглинають енергію удару, поступово деформуючись, а інші, зберігаючи цілісність, відводять її в сторони. Безпека водія та пасажирів забезпечується незалежно від напрямку удару під час аварії. Крім того, конструкція RISE забезпечує ефективне поглинання дрібних вібрацій, що позитивно позначається на зниженні рівня шуму в салоні.

Якщо говорити про лінійку моторів, то, перш за все, слід відзначити бензиновий силовий агрегат, який може похвалитися об'ємом 2,0 літри і потужністю 150 кінських сил. У парі з даним мотором працює варіатор з 6-ма ступенями перемикання передач при управлінні у ручному режимі. Також на ринку представлений більш економічний двигун об'ємом 1,6 літра і потужністю 117 кінських сил в парі з механічною 5-ти ступінчастою коробкою передач.

Ціна на автомобіль стартує від 550 000 грн.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021