Новий BMW 4 серії
2.02.2017

Історія успіху BMW 4 серії почалася у червні 2013 року із запуску оригінальної моделі BMW 4 серії Купе. Через рік модельна лінійка поповнилася ще двома новинками - BMW 4 серії Кабріолет і BMW 4 серії Гран Купе. За минулі роки по всьому світу продано близько 400 000 автомобілів даного сімейства. BMW 4 серії 2017 модельного року, що відрізняється ще більш відточеним стилем і переналаштованою підвіскою, стане новою главою в історії глобального успіху моделі.

Акценти на спортивний характер.

Оновлений передній бампер ще яскравіше підкреслює захоплюючу динаміку та індивідуальність BMW 4 серії. Чіткі контури у ньому чергуються з поверхнями, які розширюються і разом з ними створюють гостро окреслену та атлетичну фронтальну частину. Відмітним елементом нового BMW 4 серії є неподілений центральний повітрозабірник, що збільшується ближче до країв бампера і робить автомобіль візуально ширшим при вигляді спереду. У версіях Sport Line і Luxury Line практично весь периметр вентиляційного отвору охоплює яскрава хромована окантовка, що акцентує додаткову увагу на широкій та потужної посадці автомобіля.

Оновлені світлодіодні фари зайняли місце колишніх ксенонових елементів. Всі моделі сімейства тепер також оснащуються світлодіодними протитуманними фарами у якості стандартного обладнання. Світлодіодні задні ліхтарі, вперше встановлені на BMW 4 серії, роблять потужний образ автомобіля ще більш ефектним. Модифіковані вентиляційні отвори і новий задній бампер надають екстер'єру ще більше яскравих штрихів.

Інтер'єр нового BMW 4 серії прикрашений металізованими вставками і хромованими елементами, а чорні глянсові поверхні центральної консолі підсилюють відчуття високої якості. Три нові кольори обробки - Midnight Blue Dakota, Cognac Dakota і Ivory White Dakota - і три варіанти декоративних смуг надають ще більш широкі можливості для персоналізації внутрішнього простору. Спортивне рульове колесо, яке встановлюється на всі моделі BMW 4 серії, як стандартна опція, обтягнуте високоякісною шкірою, а завдяки спеціальному рядку утримувати кермо на крутих віражах стало набагато легше.

Нові колірні відтінки Snapper Rocks Blue і Sunset Orange доступні ексклюзивно для нового BMW 4 серії. Чотири комплекти нових легкосплавних колісних дисків унікального дизайну, по одному на кожну лінію виконання - Advantage, Sport Line, Luxury Line і M Sport - дозволяють максимально індивідуалізувати елегантний вигляд новинки.

«Поява першого BMW 4 серії позначила початок нової ери для бренду BMW. Купе, Кабріолет та більш пізніше Гран Купе завдяки «додатковій порції» динаміки, елегантності та ексклюзивності миттєво виділяються на тлі BMW 3 серії ». Оновлення, яке зазнали всі моделі 4 серії, дозволило їм ще чіткіше дистанціюватися від своїх попередників, при цьому різниця помітна не тільки зовні, але і всередині автомобіля », - розповідає про новинку Карім Хабіб, керівник відділу дизайну BMW.

Нова підвіска з поліпшеними налаштуваннями.

Нові BMW 4 серії Купе і Гран Купе тепер оснащуються більш жорсткою підвіскою, яка робить управління ще більш спортивним без втрати у комфорті. Демпфірування коливань покращено як у поздовжньому, так і у поперечному напрямку для всіх типів підвісок: стандартних, адаптивних і спортивних підвісок М. Нові модифікації BMW 4 серії відрізняються кращою стійкістю при прямолінійному русі, а також більш чуйним рульовим керуванням. Швидкісні шини доступні для усіх моделей в якості заводської опції, починаючи від дизельного BMW 430d і бензинового BMW 430i та закінчуючи більш потужними версіями.

Різноманіття моделей і силових установок BMW 4 серії.

Представлені на новому BMW 4 серії бензинові та 4-циліндрові дизельні двигуни входять у сімейство інноваційних силових агрегатів BMW EfficientDynamics і обладнані технологією BMW TwinPower Turbo. На вибір доступні три бензинових варіанти - BMW 420i, BMW 430i і BMW 440i, а також три дизельних - BMW 420d, BMW 430d, BMW 435d xDrive.

Максимальна потужність бензинових модифікацій 4 серії варіюється у діапазоні від 135 кВт / 184 к.с. на BMW 420i до 240 кВт / 326 к.с. на BMW 440i. Середня витрата палива таких моделей становить 7,9 - 5,5 л / 100 км, при цьому рівень викидів CO2 становить - 185 - 127 г / км. Дизельні мотори відрізняються потужним потенціалом від 140 кВт / 190 к.с. у BMW 420d до 230 кВт / 313 к.с. у BMW 435d xDrive (середня витрата палива - 5,9 - 4 л / 100 км, рівень викидів CO2 - 155 - 106 г / км).

BMW 4 серії Гран Купе має додаткову дизельну версію BMW 418d з максимальними 110 кВт / 150 к.с., середньою витратою палива - 4,5 - 4,1 л / 100 км і рівнем викидів CO2 - 118 - 107 г / км.

Усі 12 модельних варіантів можуть оснащуватися системою інтелектуального повного приводу BMW xDrive, у той час як BMW 435d xDrive у кузовах купе, Кабріолет і Гран Купе обладнаний нею вже у базовій комплектації.

Нова навігаційна система і багатофункціональний дисплей.

Опціональна навігаційна система Professional, представлена на новому BMW 4 серії, відрізняється поліпшеним інтерфейсом зі зручною панеллю керування у вигляді невеликих іконок для ще більш легкого використання. Дані кнопки можуть бути налаштовані індивідуально відповідно до побажань водія, а також показувати всю необхідну інформацію контентного меню. Таким чином, взаємодія власника з транспортним засобом стає більш інтуїтивним і зрозумілим.

Новий BMW 4 серії додатково може бути обладнаний багатофункціональним екраном, що надає водієві можливість встановити певний стиль відображення інформації, який буде відповідати обраному режиму кермування. Остання версія навігаційної системи Professional, а також сервіси та послуги BMW ConnectedDrive також доступні і для спортивних версій BMW М4.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019