Новий спортивний автомобіль BMW M5
29.05.2013

У липні 2013 року BMW M GmbH починає виробництво зарядженого седана, який отримає новий характерний дизайн, спорт-пакет Competition Package для ще більш вражаючої динамічності, а також розширені опції для BMW Individual і BMW ConnectedDrive.

Правильно розставлені акценти в дизайні зроблять задоволення від водіння нового спортивного седана BMW M5 воістину неперевершеним. Так само як і BMW 5 серії Седан, BMW 5 серії Турінг і BMW 5 серії Гран Туризмо, оновленню піддалася і найуспішніша модель серії BMW M. Ретельно пророблений дизайн підкреслює фірмовий атлетизм моделей серії M і спортивний характер нового BMW M5, в той час як пакет Competition Package, нові компоненти обладнання і розширений набір опцій BMW ConnectedDrive демонструють його інноваційний дух.

Під капотом BMW M5 встановлений двигун V8 об'ємом 4,4 літра з технологією M TwinPower Turbo, що розвиває максимальну потужність 412 кВт (560 л. С.). Поєднання семиступінчастої коробки передач M з подвійним зчепленням, активним диференціалом M на задньому мосту та індивідуальної конструкції підвіски спрямоване на максимальне поліпшення динамічних характеристик з використанням останніх розробок в області гоночного спорту. Для поліпшення ходових характеристик пакет Competition Package доступний в якості додаткової опції, що дозволяє досягти ще більшої потужності, відкриваючи новий вимір динаміки у фірмовому стилі BMW M.

Пакет Competition Package був спеціально розроблений для поліпшення характеристик керованості BMW M5. Завдяки Competition Package максимальна потужність, що виробляється високооборотним двигуном V8 з технологією M TwinPower Turbo, збільшилася на 11 кВт - до 423 кВт (575 л. С.). Крім того, з березня 2013 року в якості опції доступні нові M-карбоно-керамічні гальма.

Найбільш яскрава зміна в зовнішності BMW M5 - це індивідуальна, характерна тільки для цієї моделі радіаторна решітка M з ребрами, дизайн яких перегукується з конструкцією М-легкосплавних дисків зі здвоєними спицями. Крім стандартних ксенонових, тепер доступні і адаптивні світлодіодні фари, що забезпечують яскравий світловий потік білого кольору за рахунок парних світлодіодних елементів, які горизонтально розташовані в центрі кожного кільця, що світиться. Стандартна комплектація BMW M5 включає задні ліхтарі нової конструкції з найтоншими світлодіодними смужками, які забезпечують висококонтрастне світіння і доповнюють легко впізнаваний образ автомобіля в нічний час.

Унікальну атмосферу BMW серії M передає шкіряне рульове колесо М-типу з оновленим дизайном, який також повторює стиль колісних дисків зі здвоєними спицями. В інтер'єрі автомобіля відбулися зміни: збільшився обсяг відсіку для зберігання, розташованого під підлокітником. Дисплей управління стандартної системи iDrive тепер має хромовану обробку. Вперше в якості опції доступний блок керування Touch Controller з сенсорною поверхнею, завдяки якій, наприклад, можна ввести назву місця призначення в навігаційну систему.

Починаючи з липня для BMW M5 будуть доступні нові кольори забарвлення кузова BMW Individual (Pure Metal Silver, Pyrite Brown metallic, Frozen Blue metallic й інші варіанти матового забарвлення BMW Individual), а також шкіряна обробка ексклюзивних відтінків (Cashmere Beige і Nutmeg). Колір BMW Individual Pure Metal Silver додасть кузову глибокий алмазний блиск. Унікальний металевий відблиск досягається застосуванням особливого пігменту в поєднанні з системою фарбування на водній основі. Додавання надтонких алюмінієвих лусочок дозволяє отримати однорідну блискучу поверхню. Залежно від кута зору ці лусочки створюють контраст темних і світлих тонів, підкреслюючи лінії кузова. Таке забарвлення робить обриси моделі ще більш ефектними і вносить неповторні штрихи в дизайн.

Розширений пакет опцій BMW ConnectedDrive підтверджує, що автомобіль BMW M5 лідирує у своєму класі в області застосування інтелектуальних технологій. Інноваційні системи допомоги водієві і мобільні служби забезпечують оптимальну безпеку і комфорт, а також доступ до інформаційно-розважальних ресурсів під час поїздок. Нова опція Driving Assistant поєднує в собі системи попередження про схід зі смуги руху (Lane Departure Warning) і попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування (Collision Warning). Розташована за лобовим склом, камера відстежує автомобілі і пішоходів, а в разі небезпеки зіткнення оповіщає водія візуальними і звуковими сигналами. У критичних ситуаціях Collision Warning готує гальмівні механізми до екстреного гальмування. Система High Beam Assistant також доступна для автомобілів BMW M5, а система, що попереджає водія про небезпеку при зміні смуги (Lane Change Warning), може використовуватися при швидкості від 20 км / ч.

Нова опція Online Entertainment дозволить скласти неймовірно різноманітну музичну програму. Вона забезпечує доступ до музичної бази, в якій знаходиться близько 12 мільйонів музичних треків. У поєднанні з Navigation System Professional і опцією ConnectedDrive доступні й інші додаткові функції, такі як Concierge Service, Remote Services і система інформації про дорожню обстановку Real Time Trafic Information.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019