Новий L200 – спадкоємець досягнень епохи пікапів Mitsubishi
23.11.2016

Легендарні пікапи Mitsubishi цього року святкують своє семидесятиріччя. І саме їх нащадок Mitsubishi L200 п'ятого покоління поєднав в собі результати останніх наукових досліджень і передовий досвід, отриманий за такий тривалий період виробництва.

Якщо поглянути на витоки розробки моделей, то основою для виходу Mitsubishi на ринок пікапів сімдесят років тому став успіх відразу декількох моделей. Перша – Mitsubishi Mizushima 1946-го року випуску. Це був перший маленький триколісний пікап вагою в 400 кг, який був розроблений заводом Mizushima Motor Vehicle Works. Друга – модель Leo 1959-го року.

Їх близький родич, потужний двотонний Mitsubishi Jupiter Junior, допоміг компанії побудувати серйозну репутацію на ринку пікапів до 1967 року, коли був презентований Colt 1000F. Популярність цієї моделі згодом довела далекоглядність Mitsubishi у розумінні споживчих тенденцій і вимог до автомобілів.

На початку 70-х компанія Mitsubishi змінила вектор роботи в сторону більш пасажиро – орієнтованої моделі, яка готувалася для продажу на зовнішніх ринках. Для розробки нового дизайну залучили Chrysler Corporation, яка в той час продавала автомобілі Mitsubishi в Америці під своєю маркою.

Розробка нового концепту зайняла цілих 8 років: від ескізу до готового виробництва. Але цей час подарував прекрасні результати. Продажі моделі Forte, на багатьох ринках L200, в перший же рік досягли показників в 45 тисяч автомобілів і підстрибнули до рекордного числа в 100 тисяч автомобілів в наступному році. У США популярність цього пікапа стрімко росла, і, як наслідок, він навіть був обраний моделлю року за версією журналу «Pickup, Van and 4WD».

Головним поворотним моментом, який настав у 1991-му, став вихід на ринок моделі Strada, яка замінила Forte на японському і закордонних ринках. Ця модель стала прикладом одного з кращих позашляховиків підвищеної прохідності, відповідно до вимог вибагливих смаків споживачів.

Друге покоління Strada (на деяких ринках L200) було розроблено в 1996 році на заводі MMC Sittipol в Таїланді. Цей запуск став результатом рішення ММС зосередити своє виробництво однотонних пікапів в одній країні.

Модель L200 позиціонувалася як автомобіль для зовнішніх ринків і згодом стала головним бестселером компанії ММС. Загальний обсяг світових продажів перевищує 700 тисяч одиниць. Такий успіх позитивно вплинув і на розвиток представництва Mitsubishi Motors Co. в Таїланді, де 25 серпня 2005 була запущена у виробництво нова модель L200.

П'яте покоління Mitsubishi L200, що продовжує свою історію успіху продажів і є однією з найбільш популярних моделей у своєму класі, було представлене в Україні у травні 2016 року.

Новий турбодизельний двигун MIVEC об’ємом  2,4 літри з турбокомпресором значно підвищує паливну ефективність та зменшує викиди C02, одночасно забезпечує максимальну вихідну потужність 133 кВт / 3500 об/хв та максимальний крутний момент 430Н•м/2500 об/хв. Комплектуються нові L200 5-ступеневою автоматичною або 6-ступеневою трансмісіями.

Нова фірмова система повного приводу Super Select 4WD у поєднанні з вдосконаленою підвіскою - це повне відчуття дороги та контроль автомобіля. Його міцна рама гарантує надійну керованість, а аеродинамічний кузов – високу стійкість на трасі. 
Високий рівень комфорту нового L200 забезпечується в тому числі новим дизайном передніх сидінь, що надає відчуття затишку для всіх пасажирів. Стратегічно сплановане розміщення звукоізоляції та віброізоляційного матеріалу робить подорож тихою та комфортною.

Новий L200 створений, щоб подолати будь-які перешкоди на шляху. Його великий вантажний відсік та висока надійність поєднані з вишуканим стилем та комфортом високо цінять не тільки власники автомобіля, але і їх пасажири.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням: 
http://mitsubishi-motors.com.ua/ua/model/l200/   

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021