Новий Ford Kuga презентовано у “Віннер Форд Рівне”
1.06.2013

18 травня у автосалоні Форд відбулася презентація абсолютно нового Ford Kuga в рамках свята для всієї родини.

Гості свята, клієнти автомобільного центу «Автопарк» та всі поціновувачі автомобілів Ford мали можливість чудово провести час. Подивитись на новинку того дня та записатись на тест-драйв прийшло багато охочих. Як для дорослих, так і для найменших відвідувачів була проведена цікава розважальна програма, конкурси, роіграш призів. На гостей, що прийшли з малечею в салоні працював дитячий куточок. Серед усіх учасників, що записались на тест-драйв і пройдуть його до 20 червня - буде відбуватись розіграш сертифікату на літню подорож!

Повністю оновлений Ford Kuga став довшим, нижчим та вужчим порівняно з автомобілями минулого покоління. Перелік інноваційних технологій та технічних рішень, втілених у моделі, підносить на новий рівень відчуття задоволення від керування, яке не минає навіть після того, як подорож закінчилася. Інтелектуальна система повного приводу та курсової стійкості оцінює поведінку автомобіля та визначає крутний момент, необхідний для кожного моста, для забезпечення оптимальних показників зчеплення та стійкості, дозволяє поринути у вир бездоріжжя з відчуттям впевненості у тому, що Ви легко здолаєте будь-які виклики. Покращена паливна економічна система бензинових двигунів – продовження історії EcoBoost, робить споживання бензину менше на 26% порівняно з минулим поколінням Kuga. Сміливий та сучасний екстер’єр вдало доповнено просторим інтер’єром з витонченим дизайном та безліччю корисних інноваційних технологій.

Кожен гість “Віннер Форд Рівне” отримав максимум уваги та вичерпну інформаційну консультацію від професійних спеціалістів відділу продажу. Коментарі гостей були наповнені лише гарними епітетами, а в їхніх очах можна було прочитати бажання неодмінно мати новий та сміливий Ford Kuga.

Швидкий, маневрений, комфортний та безпечний автомобіль, як його ще називають — найрозумніший позашляховик Ford Kuga, сподобався усім!

Абсолютно новий Ford Kuga чекає на знайомство з Вами! Завітайте та переконайтеся у його безкомпромісній привабливості! Записуйтесь на тест-драйв за вказаними нижче телефонами.

Усі фотографії з презентації знаходяться у нашому Facebook альбомі.

Адреса: Автопарк на Київькій 101А, автосалон Форд, м. Рівне

тел.: (0362) 64-20-66

моб. (050) 375 17 89

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019