Новий Ford B-Max швидко стає лідером продажу в Європі серед малих автомобілів багатоцільового призначення
10.06.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 10 червня 2013 р. Вже через кілька місяців після виходу на ринок новий Ford B-MAX стає лідером продажу в сегменті малих автомобілів багатоцільового призначення (Small Multi-Purpose Vehicle) в Європі за перший квартал 2013 року (за результатом аналізу компанією Ford реєстраційних даних від Polk*).

Ford B-MAX забрав 15,3 %* від обсягу продажу малих автомобілів багатоцільового призначення в Європі за перші три місяці цього року. Компанія Ford продала 18 500 автомобілів B-MAX на 19 традиційних європейських ринках. Виробництво B-MAX розпочалося в середині 2012 року, а продаж було повністю розгорнуто у листопаді.

У першому кварталі 2013 року B-MAX обігнав за обсягом продажу Citroen C3 Picasso, Fiat 500L, Honda Jazz та Opel/Vauxhall Meriva.

Більше половини європейських покупців обрали дорожчу версію Titanium; 75% замовили систему зв’язку та підключення з голосовим керуванням Ford SYNC, а 42% обрали 1,0-літровий бензиновий EcoBoost, що у 2012 році здобув титул «Міжнародний двигун року».

«Новий B-MAX фантастично стартував в Європі, маючи особливо високий попит серед приватних роздрібних покупців, - сказав Ролант де Вард (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажу та обслуговування Ford of Europe. – Завдяки цікавому дизайну, оригінальній системі дверей та розумним технологіям B-MAX по-справжньому змінив очікування клієнтів від малого автомобіля».

B-MAX має систему дверей Ford Easy Access Door System, яка утворює небачено великий дверний отвір. Дана конструкція дверей забезпечує зручний доступ для пасажирів та багажу з використанням стандартних передніх дверей та зсувних задніх, з інтегрованими у двері кузовними стійками. B-MAX отримав оцінку п’ять зірок від незалежної організації, що проводить випробування на зіткнення Euro NCAP. 

У минулому році B-MAX здобув міжнародну нагороду «AUTOBEST 2013». Крім того, читачі німецького журналу Auto Motor und Sport присудили йому нагороду Autonis Award як «Найкрасивішому мінівену 2012 року».

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019