Нова Mazda6. Незабаром
16.01.2013

Це авто трансформує звичні стереотипи, поєднуючи в собі відмінні екологічні характеристики, вражаючі показники безпеки, яскравий дизайн та задоволення від керування, властиве всім моделям Mazda. Цього вдалось досягти завдяки інноваційним технологіям SKYACTIV, які дозволяють об'єднати, здавалось би, несумісні речі в одному механізмі.

Дизайн «KODO – душа руху» підкреслює спортивну потужність та первинну силу хижака, втілену у корпусі цього авто. А обтічні форми нової Mazda6 забезпечують кращі динамічні характеристики в сегменті.Стійкість авто і його впевненість на дорозі гарантується низькою та широкою посадкою. Атлетичність та міць підсилюються рельєфними елементами кузова в нижній частині решітки радіатора.Мускулиста задня частина не залишає сумнівів в спортивному характері автомобіля, зберігаючи при цьому елегантність його зовнішнього виглядуДизайн «KODO – душа руху». 

В основу концепції «KODO – душа руху» лягло захоплення рухом хижака, силою, яка стримується у напружених м'язах, природною легкістю вивільненої енергії. Дизайн нової Mazda6 втілює в собі цю первинну міць, душу руху, виточену в формах корпусу авто.Від одного погляду на автомобіль виникає відчуття застиглої динаміки, немов перед Вами якісний стоп-кадр незакінченого руху. І ненавмисно виникає бажання сісти за кермо і натиснути кнопку «плей», тим самим продовживши незавершену дію. Це відчуття лише підсилюється  спортивними характеристиками, які у поєднанні зі стійкістю, енергійністю та динамічністю гарантують Вам справжнє задоволення від керування. Справжня насолода рухом!

В новій Mazda6 втілена ідея задоволення від руху, принцип повного єднання механізму і людини на поворотах дороги. Завдяки технологіям SKYACTIV автомобіль швидко і гармонійно відгукується на кожен Ваш рух, намір, дію.Управління новою Mazda6 – це вивірений баланс між м'яким і інтенсивним рухом, найкраща аеродинаміка в своєму класі і динамічність, яка створює відчуття плавності і абсолютного контролю. Ви можете бути впевнені в тому, що поїздка на будь-яку відстань буде комфортною і приємною.Конструкція кузова - SKYACTIVНова конструкція кузова із застосуванням технології SKYACTIV дозволяє підвищити динамічність автомобіля без втрат у галузі безпеки. Як це відбувається? Інженери Mazda використали високоміцні сталеві рами для посилення жорсткості кузова до 30%. Нові рами не тільки міцніші, але і легші - це дозволило знизити загальну вагу автомобілів нового покоління.

Поєднання підвищеної міцності і легкості забезпечує кращу керованість і стійкість на дорозі. Тому управління новою Mazda6 гарантує Вам безліч позитивних вражень від динаміки та спортивного руху авто.Двигуни і коробки передач SKYACTIVДвигун SKYACTIV-G об'ємом 2,0 літра - це покращений бензиновий двигун з безпосереднім впорскуванням, що забезпечує високу економію палива і максимальний коефіцієнт стиснення серед бензинових двигунів та відповідає суворим екологічним вимогам стандарту Euro 5. А також новий та потужний бензиновий двигун об'ємом 2,5 літра ,який видає 192к.с. та 256 Нм обертального моменту.Двигуни SKYACTIV-G постачаються з шестиступінчастою автоматичною або механічними коробками передач. 

Почуття максимальної захищеності. Посилений за допомогою технологій SKYACTIV та використання нових матеріалів каркас кузова підвищує рівень безпеки нової Mazda6.У галузі активної безпеки також були використані інновації: система попередження про вихід із смуги (LDWS) подає відповідний попереджувальний сигнал, система адаптивного освітлення AFS повертає фари в необхідному напрямку, а функція автоматичного перемикання дальнього світла фар (HBC) убезпечує рух у темряві. Окрім того, система безпечного гальмування в місті (SCBS) дозволяє уникнути зіткнення на швидкості 15-45 км/ч. Сконцентруйтесь повністю на позитивних емоціях від керування, адже і ви, і Ваші пасажири у повній безпеці!Система моніторингу сліпих зон RVMІнноваційна система контролю простору позаду автомобіля (RVM) була відзначена почесною нагородою Euro NCAP на Франкфуртському автосалоні 2011 року.Два радарних датчика, закріплених на задніх кутах кузову автомобіля, вимірюють швидкість і відстань до транспортних засобів, що наближаються ззаду. Коли інший автомобіль знаходиться в 50 метрах позаду Вас, вмикається світловий індикатор, що інформує про те, з якого боку наближається авто. Окрім того, світловий індикатор і звуковий сигнал попереджають Вас у випадку, якщо ви включаєте покажчик повороту, щоб перейти на іншу смугу, а ззаду наближається інший автомобіль. Система спрацьовує при русі на швидкості 30 км/год і вище.

Поєднання фантастичної економії з екологічними показниками. Повний комплект технологій SKYACTIV у новій Mazda6 забезпечує неперевершений рівень екологічності та економії палива, зберігаючи задоволення від керування.Високоефективні двигуни і коробки передач з технологією SKYACTIV, система i-stop ідеально поєднуються з легким і міцним кузовом SKYACTIV-BODY, що дозволяє поставити цей автомобіль поряд із лідерами за параметрами економії палива та низького рівня викиду CO2. При цьому, потужність нової Mazda6 на поступається потужності інших автомобілів цього сегменту.Технологія i-stopТехнологія i-stop підвищує рівень екологічності та економічності Вашого автомобіля, вимикаючи двигун, коли він працює на холостому ходу, наприклад, в заторі. Ви навіть не помітите цього, тому що система i-stop запускає двигун швидше і м'якше, ніж більшість стандартних систем пуску двигуна. Таким чином, двигун завжди готовий до руху при необхідності. Система i-stop встановлена на всіх версіях нової Mazda6.

Ця система була відзначена нагородами в області технологій і є єдиною системою пуску-зупинки двигуна, що використовує для повторного запуску енергію згорання.

Більш детальна характеристика: http://mazda-rivne.com.ua/ua/showroom/new_mazda6/coming_soon

Повернутися до списку

Інші новини

05.05.2020
30.11.2019
30.11.2019