Нова Mazda2 вже у салоні офіційного дилера у Рівному "СТРОНГ-С"!
6.11.2015

Зустрічайте новинку Mazda2 у салоні офіційного дилера Mazda у Рівному "СТРОНГ-С"!

Маленький автомобіль, високі технологі!

Технологія SKYACTIV та дизайнерська концепція «KODO – душа руху» об'єдналися знову і цього разу в В-сегменті. Розроблена в стандартах «суперміні», нова Mazda2 має в наявності опції та технології, які зазвичай належать до автомобілів більш високого, та навіть преміального класу.

Нова Mazda2 успадкувала багато передових технологій від Mazda3 та флагмана бренду – Mazda6. Mazda2 - втілення цінностей і функціональності, що виходять за рамки традиційних уявлень про В-клас.Ці технології включають:
- функціональний комплекс найсучасніших заходів безпеки Mazda i-ACTIVSENSE, що забезпечує спокій і впевненість водія за кермом,
- мультимедійну систему нового покоління Mazda Connect,
- HMI інтерфейс, головною метою використання якого також є безпека.

Нова Mazda2 оснащена світлодіодними фарами, які не тільки створюють виразний вигляд, але й забезпечують високий рівень безпеки. Автомобіль піклується про Вас, та водіїв зустрічних автомобілів, автоматично вимикаючи дальне світло. Фари нової Mazda2 унікальні, оскільки це перший автомобіль в лінійці Mazda, для якого оптику створювала окрема команда спеціалістів.

В Україні автомобіль Mazda2 представлений у трьох варіантах комплектацій: Drive, Touring та Style. На вибір покупця - п'ять кольорів кузова. В палітрі також з’явилися два абсолютно нових кольори, які були спеціально розроблені для Mazda2: Dynamic Blue - яскравий, чисто-блакитний колір, який підкреслює спортивність моделі та її сильний характер, Smoky Rose - поєднує в собі блискучий легкий відтінок і яскраве сяйво, утворюючи в цілому стильний, високоякісний колір.

Свобода руху. Ергономіка, витонченість форм і ліній - інтер'єр Mazda2 викликає справжнє захоплення і надає неперевершений комфорт. Jinba Ittai – концепція досягнення найвищого ступеня єдності водія і автомобіля. Дизайнерам Mazda вдалося створити надзвичайно чуйний автомобіль, за кермом якого Ви почуваєте себе впевнено як у великому місті, так і на швидкісному шосе.

Детальніше про авто в салоні Mazda "СТРОНГ-С".

Завітайте до салону Mazda у Рівному та оцініть високі технології маленького автомоблія! Наші консультанти з продажу радо нададуть Вам детальну консультацію про нову Mazda2.

Про Mazda2 на сайті.

Телефонуйте та дізнавайтесь більше (0362)64-20-91, (067)3607605. Автосалон Mazda "СТРОНГ-С" у м. Рівне, вул. Київська, 101а.


Повернутися до списку

Інші новини

05.05.2020
30.11.2019
30.11.2019