Нова Mazda CX-5 вже в Україні!
20.06.2017

З 19 червня 2017 року в Україні анонсовано ціни та розпочато прийом замовлень на нову Mazda CX-5.

Вперше Mazda CX-5 з’явилася у світі та в Україні у 2012 році як перша модель Mazda що створена на основі концепції дизайну KODO та з новітніми на той час технологіями SKYACTIV. З того часу модель високо оцінена у всьому світі за динамічність та виразність дизайну, виключну керованість та високий рівень безпеки. Нова Mazda CX-5 стала ще більш довершеною у дизайні, який відтепер можна назвати більш зрілим та "вишукано спортивним". Ця "вишукана спортивність" складається з трьох ключових компонентів  – впевненість силуету, елегантність форм та ідеальне з’єднання деталей.  При яскравому та виразному дизайні розробники також врахували справжню японську естетику – прості, але ідеально помірковані форми та свобода від зайвого – саме ці поняття традиційні для японського мистецтва.

Розробники Mazda впевнені, що колір кузову - це дуже важливий аспект дизайну автомобілю, який може чи приховати недоліки, чи підкреслити бездоганність форм та фактуру поверхонь. Новий червоний, ще більш яскравий та глибокий Soul Red Crystal бездоганно підкреслює емоційний та динамічний характер нової Mazda CX-5 завдяки глибокому контрасту та грі світла та тіні на кожній лінії.

Інтер’єр автомобілю також отримав суттєві оновлення для забезпечення максимально комфорту не лише для водія, а й для пасажирів. Матеріали внутрішнього оздоблення - панелі та сидінь - стали ще приємнішими на дотик. При роботі над сидіннями водія та пасажирів особливу увагу приділяли ергономіці та надійний підтримці корпусу.  Для покращення комфорту пасажирів задній ряд сидінь відтепер має своє окреме підключення USВ, можливість регулювання кута нахилу спинки, а також функцію підігріву* та оздоблений дефлекторами системи клімат-контролю (*для комплектацій Style+ та Premium). Нарешті двері багажного відділення мають електричний привід.

Крім того, суттєво знижений рівень вібрацій,  що потрапляють в салон при русі по, нажаль, нашим не дуже рівним дорогам, а також знижений шум повітря при русі з високою швидкістю, що дозволяє водію та пасажирам спілкуватися з комфортом.

Системи безпеки та інтерфейс людина-машина також еволюціонували, щоб зробити керування рухом ще безпечнішим. Адаптивні світлодіодні фари головного світла (ALH) мають 12 окремих світлодіодних елементи. Система безпечного гальмування у місті  відтепер може розпізнавати також і пішоходів. 7-ми дюймовий дисплей відтепер розташований у центрі панелі приладів для більш комфортного та швидкого зчитування інформації, а проекція на лобове скло (*для комплектацій Style+ та Premium) виводить найважливіші дані про швидкість та напрямок руху по навігації прямо у поле зору водія. На панелі приладів відтепер розмішений кольоровий 4,6-дюймовий рідкокристалічний дисплей  високої роздільної здатності (*для комплектацій Style+ та Premium). 

Автомобілі представлені в Україні з вже перевіреними справді економічними бензиновими двигунами SKYACTIV 2,0л потужністю  150 к.с. та 2,5л потужністю 194к.с., а також із дизельним двигуном SKYACTIV 2,2л потужністю 175 к.с.

Ціна автомобілю в базовій комплектації стартує від 649 000 гривень, а в топовій дизельний повнопривідній комплектації Style+  або бензиновій повнопривідній 2,5л Premium менша ніж 40 000 доларів США  (за курсом НБУ на 19 червня 2017р.).

Детальна інформація про нову Mazda CX-5

Автомобілі очікуються в салонах офіційних дилерів починаючи  з 24 червня 2017 року.

Деталі у офіційного дилера Mazda "СТРОНГ-С", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел. (0362) 642091, (067) 3607605.

www.mazda-rivne.com.ua

 

Повернутися до списку

Інші новини

05.05.2020
30.11.2019
30.11.2019