Нові шляхи відкриваються тим, хто мислить інакше. На BMW i3 Ви зможете доїхати далі, ніж Ви думаєте.
13.02.2017

Початок лютого ознаменувався неймовірною подією: відбувся BMW i Drive Experience Київ-Одеса. Головним героем став повністю електричний BMW i3, який доправив своїх пасажирів до місця призначення за 7 годин, які включили в себе дві зупинки по 40 хвилин для підзарядки автівки. I все це у ектремальних зимових умовах, з мінімільними витратами ресурсів та беззаперечною екологічністю.

Небагато речей зачаровує так, як передвісники нової ери. Там, де ще недавно ревіли мотори, потужність стала майже безшумною. BMW i3 став справжньою зіркою електричної мобільності, що у звичайних повсякденних умовах з потужністю батареї у 94Ah здатна подолати до 300 км. Такі показники зробили автомобіль ідеальним супутником у місті. Проте компанія «АВТ Баварія», офіційний імпортер інноваційних автівок BMW i в Україні, вирішила не обмежуватись рамками одного міста та прийняла виклик довести, що цей автомобіль ідеальний навіть для міжміських поїздок.

Результати експерименту перевершили всі очікування. Повністю електрична автівка без зайвих зусиль подолала відстань у 475 кілометрів всього з двома підзарядками, не дивлячись на достатньо низьку температуру повітря, та чудово впоралась з нерівностями Одеського автошляху. Середня швидкість епічної подорожі здобула позначку у 90 км / год.

Першою зупинкою стала АЗС мережі «OKKO», компанія вже встигла встановити зарядні станції на майже усіх автозаправках, проте для підживлення електромобілю необхідно мати при собі кабель для швидкої зарядки. Ця послуга обійшлася команді абсолютно безкоштовно, не рахуючи кави під час очікування. Другим пунктом призначення стало селище Криве Озеро, де знаходиться приватна зарядна станція. Довелось розвернути маршрут на 180 градусів, оскільки Supercharger знаходиться по ліву сторону траси, розташувавшись між місцевим ресторанним комплексом та АЗС "Октан". Тут, за додаткові кілометри пробігу, учасники BMW i Drive Experience заплатили 150 українських гривень. Весь маршрут подорожі заздалегідь був побудований за допомогою глобального ресурсу plugshare.com, де відображаються всі доступні на території Україні зарядні станції.

Таким чином, повністю електричний BMW i3 довів свою репутацію найпродуктивнішого автомобілю у своєму сегменті, розроблений виключно для їзди від електроприводу. У цьому контексті BMW i3 - більше, ніж просто автомобіль. Підтвердженням є надійність і екологічна мобільність, що ідеально доповнюють один одного. Настав час переконатися на прикладі та випробувати на собі нову форму задоволення за кермом.


Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019