На берегах озера Комо естетика минулого і майбутнього зливається в єдине ціле
4.06.2013

Пишним парадом автомобілів і мотоциклів і оголошенням переможців у неділю завершився «конкурс краси» серед автомобілів - Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2013. Для того, щоб побачити ексклюзивні та історичні автомобілі і мотоцикли в парку Villa Erba, на береги озера Комо приїхали тисячі відвідувачів. Журі та глядачі нагородили учасників «Днів елегантності» вибравши переможців з численних творів автомобільного мистецтва з багатою історією. За рішенням журі, приз Trofeo BMW Group був присуджений автомобілю Bugatti 57SC Atlantic 1938 випуску як «Кращому учаснику конкурсу». Цей же автомобіль виграв і приз глядацьких симпатій: Coppa d'Oro Villa d'Este. У номінації «Концепт-кари і прототипи» переміг автомобіль Alfa Romeo Disco Volante від фірми Touring.

Атмосфера на берегах озера Комо в поєднанні з ексклюзивними автомобілями та ентузіазмом глядачів - такий рецепт унікальності Днів елегантності в Черноббіо.

«Цього року учасники та виставкові моделі відрізнялися виключно високим рівнем, - розповів Ральф Родепетер (Ralf Rodepeter), директор музею BMW і представник відбіркового комітету Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2013. - Ми дуже раді тому, що в неділю більше 6000 гостей прийшли на захід і поринули в його атмосферу ».

У конкурсі Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2013 брали участь 50 автомобілів і 35 мотоциклів, які представляють абсолютно різні періоди історії автомобільної індустрії. Крім того, публіці були представлені шість концепт-карів і прототипів, в кожному з яких втілений неповторний погляд на майбутнє автомобільного дизайну. Конкурс Concorso d'Eleganza Villa d'Este знову пройшов у контексті злиття історичної та футуристичної автомобільної естетики: можна було познайомитися як з чудовими автомобілями минулого, так і зі сміливими рішеннями, випереджаючими свій час. Поза конкурсом Concorso d'Eleganza Villa d'Este відбулася світова прем'єра BMW Pininfarina Gran Lusso Coupе і мотоцикла BMW Concept Ninety.

Перший конкурс Concorso d'Eleganza Villa d'Este пройшов в 1929 році в Черноббіо, на півночі Італії. З 1999 року захід регулярно проходить на території готелю Grand Hotel Villa d'Este і парку Villa Erba під патронажем концерну BMW. З 2011 року в рамках конкурсу проводиться захід, присвячений виключно мотоциклам: Concorso di Motociclette. У 2013 році Concorso di Motociclette приурочено до 90-річчя BMW Motorrad. На спеціальній виставці в парку Villa Erba було представлено більше 30 знаменитих мотоциклів BMW, які допомогли написати історію «задоволення за кермом». У їх числі був і перший мотоцикл концерну - випущені в 1923 році - BMW R32. Яскравим фіналом третього «конкурсу краси» для мотоциклів в рамках Concorso d'Eleganza Villa d'Este та автомобільного конкурсу стало присудження Trofeo BMW Group на центральній сцені в парку Villa Erba. За рішенням журі, призом була нагороджена модель IMZ M-35K.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019