На базі Mitsubishi L200 створили мобільну швидку допомогу
29.04.2020

Коли мова заходить про здоров'я людини, відстань обчислюється не в кілометрах, а в часі, яке йде на дорогу до пацієнта. А якщо говорити про порятунок людського життя, критично важлива кожна секунда. Навіть 10 км стануть для бригади швидкої допомоги справжнім випробуванням, коли доводиться їхати на виклик по розбитих дорогах або в умовах їх повної відсутності. Українська компанія Reform створила на базі повноприводного пікапа Mitsubishi L200 перший спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги INFINA, який повинен вирішити проблему з мобільністю медичного персоналу в регіонах, де залишається гостра проблема з дорогами.

INFINA - концептуально новий автомобіль швидкої допомоги, який не має аналогів в Україні, але такі є в Європі, у світі, у якості швидких допомог, автомобілів для рятувальних операцій, поліцейських автомобілів підвищеної прохідності.

Mitsubishi L200 давно зарекомендував себе на українському ринку як практичний пікап з повним приводом і економічною витратою пального, який проїде по будь-якому типу покриття, і при цьому з роками продемонструє виняткові якісні характеристики у плані зносостійкості деталей.

У комплектації Invite, яку використовували як основу Reform INFINA, доступна фірмова система повного приводу Mitsubishi Easy Select 4WD з трьома режимами: 2H (задній привод для асфальтового покриття), 4Н (повний привод, який можна перевести з режиму 2Н на швидкості до 100 км / год) і 4L (понижений ряд передач, що забезпечує вищий крутний момент під час повільного пересування у складних дорожніх умовах), а жорстке блокування заднього диференціала мінімізує різницю обертів між задніми колесами. Таким чином, під час пересування по бруду, піску та по кам'янистих поверхнях гарантовано поліпшується зчеплення. Оснащена Reform INFINA дизельним двигуном об'ємом 2,4 л потужністю 154 к.с. і 6-ступеневою механічною коробкою передач.

Кейсуке Нішіно, генеральний директор компанії Mitsubishi Motors в Україні: «У європейських і східно-азіатських країнах позашляховики Mitsubishi часто використовують як базу для створення спеціалізованих автомобілів для швидкої допомоги, поліції, пожежних і рятувальників. Це обумовлено прохідністю позашляховиків та економічністю в обслуговуванні. Ми раді, що і в Україні є така компанія як Reform, яка взялася допомогти медичному персоналу у наданні екстреної допомоги у регіонах».

Василь Литвин, директор компанії Reform: «При виборі автомобіля для створення Reform INFINA, ми відштовхувалися від наступних критеріїв: він повинен бути надійним, економічним, недорогим. Хороша репутація автомобіля на ринку, а також його позашляхові якості відіграють важливу роль, оскільки ми створили прототип мобільної швидкої допомоги саме для регіонів, де складно приїхати медичному персоналу на виклик саме через відсутність дорожніх умов. Mitsubishi L200 відповідає всім нашим вимогам. Також важливо, щоб у перспективі, коли автомобілі Reform INFINA з'являться у регіонах, компанія надавала якісне сервісне обслуговування по всій території України».

На етапі моделювання INFINA інженери компанії Reform поставили на перше місце швидку і якісну роботу медичного персоналу та зручність пацієнта. Всередині салон оснащений апаратом ШВЛ, дефібрилятором, в бічних відсіках є 2 кисневі балони об'ємом 10 л (відсік може вмістити балон до 80 л) з двома роз'ємами для подачі кисню пацієнту, а під обшивкою салону проведений газовий трубопровід для подачі газу для медичних потреб.

У салоні високий рівень звуко-, тепло-, віброізоляції, сидіння оснащені ременями безпеки. Тут можуть розміститися два медпрацівники, третя людина може сісти в кабіні з водієм. Покриття підлоги — водонепроникне, антистатичне і стійке до дезінфекційних засобів. Крім цього, передбачені спеціальні пристрої для кріплення медичних приладів та поручні.

Дана комплектація мобільного швидкої допомоги повністю відповідає вимогам ДСТУ 7032: 2009 по класу С. У залежності від індивідуальних технічних потреб і побажань клієнта внутрішній простір INFINA може бути переплановано і доукомплектовано необхідним обладнанням.

Також, згідно зі стандартами, автомобіль Reform INFINA має відповідну кольорографічну схему, написи та обладнаний спеціальними світловими й звуковими сигналами.

Демоверсію швидкої допомоги підвищеної прохідності створювали 9 місяців. Найбільше часу зайняло моделювання та розробка лекал. Надалі компанія Reform готова трансформувати пікапи L200 під автомобіль екстреної медичної допомоги в найкоротші терміни, відповідно до побажань Замовників.

 

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» - забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.

 

Інформація про ТОВ «Реформ»

Компанія «Реформ» - одне з провідних підприємств з виробництва сучасних автомобільних конструкцій та спеціалізованої техніки в Україні. За час своєї роботи підприємством випущено тисячі спеціалізованих автомобілів, які успішно експлуатуються в багатьох галузях промисловості. На підприємстві налагоджено процес конвеєрного виробництва, що гарантує високу якість і оперативні терміни виробництва. Виробничі приміщення знаходяться в селі Нові Петрівці на Київщині.


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021