Імпортеру Mitsubishi Motors в Україні підтвердили 100% виробництв автомобілів в квітні
24.04.2011

Компанія "Торговий дім - НІКО", офіційний імпортер автомобілей Mitsubishi в Україні, повідомляє про те, що Mitsubishi Motors  (MMC) підтвердила 100% виконання об'єму виробництва автомобілів в квітні для українського ринку.

В цілому, MMC прогнозує 60% виконання загального виробничого плану від спочатку запланованого квітневого об'єму виробництва. Після землетрусу в Японії локальні заводи MMC працювали у нерегулярному режимі з періодичною зупинкою виробництва. Нагадаємо, що жоден із заводів компанії в Японії Aichi Prefecture (Nagoya Plant) Gifu Prefecture (Pajero Manufacturing Co., Ltd.), Okayama Prefecture (Mizushima Plant)не постраждав від землетрусу, але деякі постачальники MMC повідомили про заподіяний збиток.  Ситуація з постачанням запчастин/комплектующих продовжує поліпшуватися, ММС повідомила про відновлення безперервного виробництва з 18 квітня.  

 Компанія "Торговий дім - НІКО", офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, на даний момент не повідомляє про можливі затримки в постачаннях автомобілів до України. Всі питання, пов'язані з доставкою автомобілів, розв'язуються в звичному робочому порядку.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021