Mitsubishi Ukrainian Club: 7 років разом!
30.05.2012

26 травня українські шанувальники автомобільної марки Mitsubishi відзначили День народження Mitsubishi Ukrainian Club, Клубу власників автомобілів Mitsubishi. На честь 7-річчя Клубу активісти руху побудували композицію «7Я Mitsubishi» з автомобілів улюбленої марки і учасників клубу. На сьогоднішній день Клуб, який об'єднує більше 28 000 зареєстрованих учасників, є одним з найчисленніших автоклубів в Україні.


Композиція «7Я Mitsubishi», складена з автомобілів Mitsubishi і учасників клубу, символізує 7-річчя клубного руху в Україні та єдність в клубі, де кожен відчуває себе частиною великої дружної родини. Всього в акції взяло участь більше 120 автомобілів іта170 чоловік.
«Ідея свята обрана свідомо: ми хотіли підкреслити, що головним активом нашого клубу є люди. Люди, близькі по духу, цікаві в спілкуванні, готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу - одним словом, справжня сім'я », - підкреслив Дмитро Паршуто, президент Mitsubishi Ukrainian Club.


Родзинкою свята стала демонстрація електромобіля Mitsubishi i-MiEV (Mitsubishi Innovative Electric Vehicle) - екомобіль, який заряджається від звичайної розетки, не забруднює повітря і ґрунт, і при цьому здатний розвивати високу швидкість і долати великі відстані.
Після фотосесії на фоні автомобілів Mitsubishi, прикрашених клубною символікою, учасники Mitsubishi Ukrainian Club вишикувалися в колону і стартували автопробігом по вулицях міста. Свято набуло продовження в одному із заміських клубів, де були організовані спортивні ігри і приємний відпочинок для всіх учасників, а також вже традиційне нагородження переможців онлайн-конкурсу «Міс та Містер клубу 2012». Фінальним акордом вечора став запуск небесних ліхтариків.


«Компанія «Торговий дім - НІКО» вітає Mitsubishi Ukrainian Club з Днем народження і бажає стрімкого розвитку, нових учасників клубного автомобільного руху і відмінних проектів. Дякуємо за довіру і прихильність бренду Mitsubishi Motors»,- привітав Клуб Ярослав Вовк, директор по маркетингу компанії «Торговий дім - НІКО», офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні.
Спонсорами заходу традиційно виступили компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, компанія «НІКО-Україна», офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, ТМ «Балтика», соки прямого віджиму «Galicia».


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021