Mitsubishi Outlander за ціною від 599 000 грн.!
1.06.2021

Оголошуємо нові вигідні ціни на Mitsubishi Outlander. З 01 червня до 31 липня 2021 р. універсальний японський позашляховик Mitsubishi Outlander доступний за ціною від 599 000 грн. *

Позашляховик - універсальний тип автомобіля, без якого важко уявити життя сучасної активної сім'ї. Mitsubishi Outlander готовий до будь-яких ваших щоденних викликів. Закупівля продуктів на цілий тиждень, виїзд в село до батьків, метушня в будні, коли потрібно і дітей в школу завести, і на роботу встигнути вчасно, - в будь-яких ситуаціях цей універсальний позашляховик ніби говорить з вами на одній мові. Він здатний відгукуватися на будь-які ваші потреби в динамічному розгоні і легкій маневреності, в просторому багажнику, куди поміститься все, що потрібно як вам, так і маленьким діткам, в просторому салоні з комфортними сидіннями, в безпечному кузові і сучасних системах безпеки, у відмінному кліренсі для поїздок в ліс або поганими дорогами.

В Україні Mitsubishi Outlander представлений в п'яти комплектаціях з бензиновими 2,0-літровим і 2,4-літровим моторами, варіатором, переднім і повним приводом на вибір. Велика родина? Ми пропонуємо 7-місний салон, де з зручністю розмістяться всі члени родини і навіть собака, а в багажнику при цьому залишиться місце для речей.

Так, базова комплектація Outlander Inform доступна за ціною від 599 000 грн.* Комплектація Inform оснащена економним 2,0-літровим бензиновим двигуном з електронним вприском потужністю 145 к.с. і варіатором. Базова версія пропонує відмінний дорожній просвіт 215 мм, об'єм багажного відділення до 1608 л, двозонний клімат-контроль, датчики світла і дощу, а також сидіння з поперековою підтримкою з електрорегулюванням.

ПРАЙС-ЛИСТ

Для більш детального ознайомлення з версіями і цінами на Mitsubishi Outlander перейдіть за посиланням.

Деталі в автосалоні офіційного дилера Mitsubishi Motors ТОВ "Альтра Авто", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел.:  (097)1692911.

* Мається на увазі спеціальна рекомендована роздрібна ціна на автомобілі ТМ «Mitsubishi», модель «Outlander» у комплектації Inform (Інформ), далі – Авто, розрахована станом на 01.06.2021 р. Точні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors та вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу. Вказана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС), далі – Територія, з 01 червня до 31 липня 2021 р. включно (або до моменту продажу останнього Авто, що знаходиться на складах на Території). Кількість Авто з пропозицією обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови пропозицій.

** Означає надання гарантії на нові Авто ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані на Території до 31.12.2021 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, залежно, що настане раніше, з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується.

Детальні умови пропозицій дивіться на сайті mitsubishi-motors.com.ua. Офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А. Мітсубіші Моторс. Офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні – ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30 А.

Повернутися до списку

Інші акції

05.01.2022
02.11.2021
08.09.2021