Mitsubishi Outlander святкує 15 років успіху
24.10.2016

OUTLANDER, одна з найбільш знакових моделей для компанії Mitsubishi Motors, в цьому місяці відзначає своє 15-тиріччя.
За свою довгу і успішну історію OUTLANDER досяг вражаючих показників популярності – більше 1 500 000 проданих
автомобілів на світовому ринку. На українському ринку OUTLANDER повторив світовий успіх – близько 35 000 автомобілів продано в Україні після старту продажів моделі в 2003 році.

OUTLANDER став однією з найбільш популярних в Україні моделей.

OUTLANDER завжди був важливою моделлю для Mitsubishi Motors Corporation (MMC) як з точки зору обсягу продажів, так і концептуальної значущості. Кожне з трьох поколінь цієї моделі було успішним, відкриваючи нові двері не тільки для корпорації, але і для всієї індустрії.

Перше покоління: ввело в обіг поняття «кросовер» (концепт ASX 2001).

Друге покоління: впровадило інноваційну універсальну платформу MMC Project Global для автомобілів сегментів C/D (2005 рік).

Третє покоління: компанія ММС представила гібридний привід, що може заряджатись (Outlander PHEV, 2012 рік).


Сьогодні OUTLANDER займає важливу стратегічну роль в продуктовій лінійці Mitsubishi Motors. Із запуском нової моделі OUTLANDER, ММС представила нову візуальну концепцію бренду, так званий «Динамічний щит», або Dynamic Shield саме на моделі OUTLANDER.

Із кожним новим поколінням OUTLANDER затверджується у званні автомобіля абсолютно нового рівня, який забезпечує приємні і комфортні поїздки як в міських умовах, так і в тривалих подорожах.

На українському ринку ця флагманська модель досягла дійсно вражаючих показників продажів – близько 35 000 автомобілів всіх трьох поколінь. На даний момент модель представлена оновленим Mitsubishi OUTLANDER 2016 – першому серійному автомобілі компанії, в якому втілена ідея дизайну Dynamic Shield. Для цієї концепції характерні бічні захисні елементи бампера, які застосовуються на моделі Pajero багатьох поколінь. Сама назва говорить про те, що кросовер став більш динамічним, спортивним, рішучим, при цьому автомобіль отримав цілу низку серйозних конструкторських змін.

По-перше, це модернізований рульовий механізм, який знизив тертя і поліпшив зворотний зв'язок з дорогою. По-друге, розроблено новий варіатор JATCO 8-го покоління, який став легше і компактніше, що додало кросоверу динаміки і зменшило витрату палива. Крім того, була поліпшена шумоізоляція по 27 пунктам, що разом з удосконаленою підвіскою дозволило значно зменшити рівень шуму в салоні.

Салон автомобіля відрізняється від своїх попередників особливою вишуканістю: увага приділена кожній із найдрібніших деталей, від м'яких текстур до яскравих і помітних акцентів. Комфорту додає двозонний клімат-контроль, широкий діапазон налаштувань сидінь, кришка багажника з електроприводом, система безключового доступу в салон і запуск двигуна кнопкою.

Нова інноваційна технологія електронної системи управління фазами газорозподілу і висотою підйому клапанів (MIVEC) забезпечує достатню потужність і виняткову паливну економічність. Більш високий крутний момент при менших оборотах двигуна і підвищена потужність поєднує паливну економічність і спортивну динаміку. Саме завдяки новій системі MIVEC забезпечується низький рівень шкідливих викидів у атмосферу. На українському ринку модель представлена з двигунами об’ємом 2,0 та 2,4 літри потужністю 145 та 167 кінських сил, відповідно.

Особливу увагу розробники приділили безпеці і надійності: у конструкції кузова використано багато деталей з високоміцної і легкої сталі, що знизило вагу кузова без шкоди для безпеки в разі ДТП, функція допомоги при старті на схилі (HSA) запобігає скочуванню автомобіля, а світлодіодні фари з широким кутом розподілу світового потоку забезпечують кращу оглядовість при будь-якій погоді і в будь-яку годину доби.

Зараз в Україні діє особлива «оксамитова ціна» на Mitsubishi OUTLANDER. Кожен клієнт може придбати автомобіль із вигодою, заощадивши до 2,5 грн. від курсу НБУ на кожному доларі США від вартості автомобіля.

Ціни стартують від 612 765 грн.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням: 
http://mitsubishi-motors.com.ua/ua/model/outlander/

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021