Mitsubishi Outlander NEW
4.09.2012

Зміцнюючи сильні сторони Mitsubishi Outlander другого покоління, інженери MMC ставили перед собою амбітне завдання при розробці моделі 3-го покоління, завдяки чому вдалося: 1. Збільшити довжину заднього багажного відділення, а завдяки новій схемі трансформації другого ряду сидінь отримати повністю рівну підлогу; 2. Знизити на 7% коефіцієнт аеродинамічного опору, що дозволило значно знизити рівень шумів; 3. Зменшити масу автомобіля на 75-95 кг, що відразу ж позитивно позначилося на динаміці розгону, максимальної швидкості і витраті палива; 4. Поліпшити шумоізоляцію та підвищити рівень безпеки.

Mitsubishi Outlander виконаний в істинному стилі Mitsubishi - зрозуміла і проста форма, виразний вигляд і чіткі лінії. Висока підвіконна лінія, потужні колісні арки і м'яко окреслені крила - все це створює в новому Mitsubishi Outlander виключно комфортне відчуття безпеки і захисту своїх пасажирів. Це чудовий автомобіль, створений як для повсякденної експлуатації, так і для тривалих подорожей.Більш спокійний, але як і раніше агресивний зовнішній вигляд нового Mitsubishi Outlander додатково підкреслюється вузькими аеродинамічнішими гратами радіатора і стильними хромованими елементами. Лаконічний дизайн салону автомобіля поєднує в собі якісні матеріали (м'яка обробка, декоративні вставки сріблястого кольору, чорні глянсові накладки) і сучасні технології. У просторому і універсальному салоні Mitsubishi Outlander будь-яка поїздка стане приємною подорожжю. Автомобіль оснащується новою панеллю приладів, яка покликана покращувати концентрацію водія, новим рульовим колесом і електронними органами управління, а також автомобільними дисплеями високого дозволу для легкого зчитування даних. Таке ретельне опрацювання приладів і органів управління, рульового колеса і рукоятки важеля перемикання передач підкреслюють функціональність водійського місця.

Двигуни. Технологія MIVEC - електронна система управління фазами газорозподілу і висотою підйому клапанів. Ця інноваційна технологія постійно змінює фази газорозподілу, забезпечуючи достатню потужність і виняткову паливну економічність. Більш високий крутний момент при менших обертах двигуна і підвищена потужність - технологія MIVEC поєднує паливну економічність і спортивну динаміку при мінімальних викидах в атмосферу.

Двигун 2,0. Компактний 2,0-літровий двигун MIVEC відрізняється високою  прийомистістю у всіх режимах руху. Подібно до свого побратима об'ємом 2,4 л, він оснащується системою MIVEC для оптимізації потужних характеристик у всьому діапазоні частот обертання колінчастого вала, що підвищує ККД двигуна і забезпечує задоволення від водіння.

Двигун 2,44-циліндровий двигун Outlander має полегшений алюмінієвий блок для найбільш ефективної роботи. Завдяки потужності в 167 к.с. він володіє відмінними їздовими характеристиками як при русі по місту, так і на заміських шоссе.Технологія MIVEC дозволяє реалізовувати максимальну потужність двигуна і при проходженні поворотів, і при русі по прямій.

All Wheel Control-це більше, ніж технологія, це наша філософія! Замість привода тільки на два колеса, в цьому автомобілі кожне колесо управляється незалежно, що забезпечує прекрасну стійкість при складних дорожніх умовах. Багаторічний досвід участі та перемог в ралі Дакар дозволили Mitsubishi зробити своїм головним пріоритетом повний контроль водія над ситуацією - на це працює конструкція автомобіля, його структура і системи безпеки. В результаті з'являються все більш досконалі технології: динамічна система курсової стійкості (ASC), повний привід з електронним управлінням і наша просунута система незалежної підвіски всіх коліс.

Система контролю вертикального навантаження на всіх колесах 

• Жорсткий кузов

• Незалежна підвіска всіх коліс

• Великі шини і широка колія

Система запобігання прослизання всіх коліс

• Антиблокувальна система гальм (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних зусиль (EBD)

• Динамічна система курсової стійкості (ASC)

Система розподілу тяги на всі колеса

• Система повного приводу з електронним управлінням

• Динамічна система курсової стійкості (ASC)

Детальна інформація у презентації

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021