Купуй автомобілі Mitsubishi онлайн зі знижкою до 3%* до кінця лютого!
3.01.2021

ТОВ "Альтра Авто", офіційний дилер Mitsubishi у Рівному, оголошує про старт онлайн продажів. Тепер при замовленні будь-якого автомобіля модельного ряду Mitsubishi через онлайн форму на сайті, клієнт отримує додаткову знижку до 3% *.

Умови пропозиції діють з 21 грудня 2020р. до 28 лютого 2021 року включно.

 

 


Придбання автомобіля стає безпечнішим. Під час нової хвилі пандемії, пов'язаної з Covid-19, ми подбали про те, щоб наші клієнти мінімізували контакти під час вибору автомобіля та оформлення його покупки.

Перший крок - клієнт вибирає автомобіль онлайн. Для цього ми підготували інтерактивні 360° огляди модельного ряду Mitsubishi і відео огляди з головними перевагами моделей, з якими можна ознайомитися у нас на сайті на сторінках кожної моделі у розділі 360°, не виходячи при цьому з дому.

Заповніть ОНЛАЙН-ФОРМУ для зворотнього дзвінка менеджера-консультанта.

Деталі на сайті: mitsubishi-altraauto.com.ua/ua/discount-proposal

Отримати консультацію можна в офіційного дилера Mitsubishi Motors в автосалоні "Альтра Авто", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел.: (0362)623390, (097)1692911.

* Мається на увазі Акція (спеціальна пропозиція) під умовною назвою «Купуй онлайн зі знижкою до 3%», згідно з якою споживач (клієнт) має право на знижку розміром до 3% від рекомендованої роздрібної ціни автомобіля ТМ «Mitsubishi» (або від звичайної рекомендованої роздрібної ціни, або від спеціальної рекомендованої роздрібної ціни на ті моделі автомобілів, де така ціна є, далі разом – «попередня ціна реалізації»), за умови купівлі за повну вартість в акційний період автомобіля ТМ «Mitsubishi» в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (далі - Дилери), попередньо заповнивши відповідну онлайн форму на офіційному сайті Дистриб’ютора та/або Дилерів mitsubishi-motors.com.ua. Знижка (Акція) діє з 21.12.2020 р. до 28.02.2021 р. вкл. на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС), далі – Територія. Акція поширюється на всі моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi», що знаходяться на складах на Території. Про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації, а також - інші деталі про умови Акції див. на сайті mitsubishi-motors.com.ua у розділі «Акції». Акція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні автомобілі встановлюються Дилерами та вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу на дату їх укладення. Кількість акційних автомобілів обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови Акції.

** Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані у Дилерів на Території до 31.12.2021 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується. Деталі на mitsubishi-motors.com.ua.


Повернутися до списку

Інші акції

05.01.2022
02.11.2021
08.09.2021