Майбутнє, від якого захоплює дух: концепти і передсерійні моделі на виставці Concorso d 'Eleganza Villa d' Este 2013. Футуристичні автомобілі в традиційній атмосфері гранд-готелю Villa d 'Este на озері Комо
17.05.2013

Головна ідея Concorso d'Eleganza Villa d'Este - поєднання історії автомобільної промисловості з 30-х років ХХ століття до наших днів з сучасними і футуристичними концептами. Крім демонстрації історичних автомобілів, чудовий парк на березі озера Комо служить ареною для змагання концепт-карів і передсерійних моделей, під час якого автолюбителям з усього світу відкривається рідкісна можливість безпосередньо порівняти і вивчити моделі, що втілюють актуальні тенденції в автомобільному дизайні.

З 24 по 26 травня 2013 територія гранд-готелю Villa d'Este і парку Villa Erba в черговий раз виступить величним фоном для найкрасивіших зразків класичних і ультрасучасних машин. Цього року BMW Group знову представить в Італії свої розробки, які є унікальним сплавом традицій і футуристичних ідей. Цілий ряд цікавих двох-і чотириколісних концептів і передсерійних моделей буде демонструватися поза конкурсом. Крім того, на честь 90-річчя BMW Motorrad в парку Villa Erba буде представлена ??спеціальна експозиція, присвячена ключовим вехам в історії мотоциклетного підрозділу BMW.

Concorso d'Eleganza Villa d'Este - один з найпрестижніших і багатих традиціями «конкурсів краси» для автомобілів і мотоциклів. Він був організований в 1929 році на території гранд-готелю Villa d'Este і парку Villa Erba і з 1999 року кожен травень проходить під патронажем BMW Group.

Цього разу класичний уїк-енд на озері Комо розпочнеться у п'ятницю 24 травня з прибуття учасників. Відкриті дні в суботу і неділю дадуть можливість всім авто-і мотолюбителям побачити раритетні моделі в розкішній обстановці. У рамках Concorso d'Eleganza Villa d'Este знову відбудеться швидко набрав популярність конкурс Concorso di Motociclette, включений в програму в 2011 році. Він пройде в полудень неділі в парку Villa Erba недалеко від Villa d'Este в Черноббіо. За день до цього мотоциклісти, одягнені в історичні костюми, візьмуть участь в урочистому параді у супроводі поліцейського ескорту.

Незважаючи на те, що більшість призів присуджується міжнародним журі, у глядачів теж є можливість заявити про свої симпатії. У суботу вони визначать долю золотого кубку Coppa d'Oro, а в неділю - BMW Group Italia Trophy. Найкрасивіший, на думку публіки, концепт буде удостоєний дизайнерської премії Concorso d'Eleganza Design Award. Номінантів цього року представив на прес-конференції в Мілані директор Музею BMW і маркетингової служби BMW Group Classic д-р Ральф Родепетер (Dr. Ralf Rodepeter).

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019