Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в салоні "Валері М"
1.11.2019

КОМПЛЕКТИ ОРИГІНАЛЬНИХ КОЛІС BMW. 

Оригінальні колеса BMW - це першокласна комбінація колісних дисків і шин, ідеально пристосованих до Вашого BMW. При їх розробці враховуються всі індивідуальні особливості шасі і гальмівної системи кожної моделі BMW. Ось чому на дорозі Вам забезпечена чудова динаміка, керованість і безпека. 

Відповідність Вашому стилю, Вашим вимогам безпеки та особистому прагненню естетики, все це доступне з кращими шинами від преміум-виробників, у тісній співпраці з якими вони розроблені. Усі вони мають маркування зіркою, тож обирайте саме їх. 

Індивідуальність: Всі Оригінальні Шини та Комплекти Коліс BMW спеціально розроблені у точній відповідності до усіх параметрів конкретної моделі.

Тестування: Кожна шина пройшла жорстке випробування за 50 різними критеріями якості.

Спортивність: Оригінальні Шини BMW ідеально підходять до компонентів підвіски й адаптивних систем та мають максимальнє зчеплення та ефективність.

Безпека: Шини з маркуванням зіркою мають особливо тривалий термін служби, найвищі рейтинги безпеки та найсучасніші технології.

Економічність: Використання спеціальних матеріалів зменшує витрату палива та знижує рівень шуму.

ШИННИЙ ГОТЕЛЬ

Придбання комплекту оригінальних коліс у сервісному центрі BMW "ВАЛЕРІ М", гарантує Вам можливість зберігання їх протягом півріччя на нашому складі за спеціальними умовами. Також, ми раді запропонувати Вам послуги сезонного зберігання шин та комплектів коліс в зборі відповідно до сезону.

Звертайтеся до наших консультантів сервісу, щоб дізнатись подробиці.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ ЗИМОВИХ КОЛІС BMW

Телефон:  +38 0362 642 054, мoб: +38 067 360 2766. Офіційний сервісний центр BMW "ВАЛЕРІ М", м. Рівне, вул. Київська, 101а.

Повернутися до списку

Інші акції

30.11.2019
30.11.2019
30.11.2019