Компанія "Віннер Форд Рівне" святкує 20 років!
15.11.2017

Офіційний дилерський центр "Віннер Форд Рівне" розпочав свою діяльність у листопаді 1997 року. А вже у листопаді 2008 року відкрив свої двері новий концептуальний офіційний дилерський центр Ford "Віннер Форд Рівне" у Автопарку на вул. Київська, 101а. І тепер у 2017 році компанія з радістю святкує своє 20-річчя та впевнено займає одне з провідних місць на ринку автопослуг у Рівненському регіоні.

Характерною особливістю нашого автоцентру є надання повного спектру послуг - від продажу автомобілів, аксесуарів та запчастин - до найважчих сервісних робіт. Площа салону складає більше 700м2. зона сервісу 480м2, має 5 підйомників. Пропускна здатність станції технічного обслуговування "Віннер Форд Рівне" становить до 40 автомобілів Ford в день. Станція оснащена сучасним технічним обладнанням. Концептуальний центр побудований за корпоративними стандартами бренду Ford, дозволяє розмістити 5 автомобілів з модельного ряду Ford. Шоу-рум від сервісної зони відділяє прозора скляна стіна. Це дозволяє власнику авто прослідкувати за всім процесом ремонту свого залізного друга.

За 20 років діяльності компанії "Віннер Форд Рівне" було продано близько 1800 автомоблів Ford та виконано замовлень з ремонту автомобілів близько 30000.

Компанія "Віннер Форд Рівне" пишається своїм колективом, працівники якого працюють в компанії вже багато років. Директор компанії "Віннер Форд Рівне" Владислав Бігун: "Свою діяльність в компанії я розпочав у 1999 році, працював спочатку консультантом відділу продажу автомобілів, потім очолив відділ продажу, а зараз обіймаю посаду директора. Моє кредо - все що ми робимо, ми робимо для Вас! Наші покупці автомобілів Ford - це люди, які цінують безпеку, технології і шукають розумний компроміс між властивостями продукту і його вартістю. З Фордом я працюю вже 18 років і впевнено можу сказати, що цей виробник дійсно інноваційний і намагається в своїх авто пропонувати максимум сучасних технологій. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося побудувати якнайміцніші відносини на довгі роки та бажаємо, щоби наш клієнт отримував тільки насолоду від керування автомобілями Ford."


Стратегічна мета нашого дилерського центру на наступні роки діяльності - збільшення частки ринку автомобілів Ford в Рівненському регіоні та забезпечення високого рівня післяпродажного обслуговування кожного клієнта. Цьому сприяє злагоджена робота працівників відділу продажів та відділу сервісу.

Наш салон бере участь у регіональних виставках та володіє тестовим автопарком для того, щоб клієнти могли порівняти якість керування автомобілями Ford з конкурентами. Саме тому автомобілі марки Ford користуються такою популярністю. 

Раді вітати Вас у нашому автосалоні "Віннер Форд Рівне" за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 101а, або надати всю необхідну інформацію за телефоном: (0362)642066.


Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019