Компанія Ford відзначає 21 річницю як офіційний партнер Ліги чемпіонів UEFA; оновлена модель Kuga грає головну роль у Фестивалі чемпіонів у Лондоні
24.05.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 24 травня 2013 року – Європейське відділення компанії Ford відзначає 21 річницю як офіційний партнер Ліги чемпіонів УЄФА, беручи найактивнішу за всі часи участь у чотириденному футбольному святі – Фестивалі чемпіонів УЄФА. У центрі уваги оновлені моделі Ford Kuga та Ford Fiesta ST, а також спеціальній гість, рейсер Кен Блок.

Нова модель Kuga стала символом широкої рекламної кампанії фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, з‘явившись на рекламних щитах в ігрові дні на стадіонах по всій Європі та очоливши конкурс «На Вемблі разом з Куга» від компанії Ford.

«На Вемблі разом з Куга» - це найбільша безкоштовна акція з роздачі квитків на фінал Ліги чемпіонів УЄФА, в результаті якої 360 переможців з 27 країн навколо Європи завтра відвідають матч між німецькими футбольними гігантами – клубами «Баварія Мюнхен» та «Боруссія Дортмунд».

Під час Фестивалю чемпіонів УЄФА, що проходитиме в Олімпійському парку в Стретфорді, Лондон, до неділі, 26 травня, прихильники зможуть відкрити для себе оновлений кросовер Kuga під час тест-драйвів з професійними водіями, що в повній мірі представлять провідні технології компанії Ford.

Крім того, розважати натовп за допомогою демонстраційних заїздів буде й нова модель Fiesta ST, а спеціальний гість, рейсер Кен Блок сьогодні виконає чотири унікальні трюки з водіння.

Нова модель Ford Kuga вперше у цьому сегменті пропонує можливість відкриття багажника без допомоги рук та систему Ford SYNC з функцією допомоги у надзвичайних ситуаціях. Автомобіль надає неперевершено динамічне керування завдяки інтелектуальній системі повного приводу та першокласній паливній економічності. Нова Fiesta ST, представлена у цьому році, обладнується 1,6-літровим двигуном EcoBoost потужністю 182 кінські сили, що робить її найшвидшою серед усіх моделей Fiesta, що колись випускались. Автомобіль пропонує поліпшений контроль векторизації крутного моменту та 3-режимну систему електронного контролю стійкості, що надають цій версії Fiesta найбільш динамічну керованість.

Компанія Ford – це найдавніший офіційний партнер Ліги чемпіонів УЄФА. Вона надає підтримку цьому турніру ще з часів його заснування в сезон 1992-1993 років. У 20 фіналах Ліги чемпіонів УЄФА, що на даний час підтримала компанія Ford, взяли участь 13 різних команд-переможниць з семи країн світу, та їх відвідали 1,3 мільйони прихильників.

Як офіційний постачальник автомобільної техніки компанія Ford надала більше 900 автомобілів для використання у службових цілях протягом цього сезону Ліги чемпіонів.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019