Компанія Ford оголосила про появу оновленої моделі Focus з 1,0-літровим двигуном EcoBoost – першого бензинового сімейного автомобіля в Європі, що здолав бар‘єр у 100 г/км CO2
15.08.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 15 серпня 2013 року – Компанія Ford Motor оголосила про появу нової версії моделі Focus з 1,0-літровим двигуном EcoBoost, що стане першим бензиновим сімейним автомобілем в Європі з викидами CO2 в обсязі 99 г/км.

Focus з 1,0-літровим двигуном EcoBoost досягне першокласної паливної економічності у 4,3 л/100 км. Оновлений Focus, обладнаний спеціально відкаліброваною версією титулованого двигуна EcoBoost компанії Ford потужністю 100 к.с., матиме, крім іншого, технологію Ford ECOnetic, включаючи шини з наднизьким опором коченню, унікальну аеродинаміку під кузовом та удосконалену систему передач.

1,0-літровий двигун EcoBoost компанії Ford, що у 2012 та 2013 роках отримав визнання міжнародного двигуна року, надає новій моделі більше потужності, ніж мало перше покоління автомобілів Ford Focus з 1,6-літровим двигуном менше 10 років потому, скоротивши викиди CO2 на 47%.

Податкові переваги

1,0-літровий двигун EcoBoost, яким у минулому році почали обладнувати моделі Fiesta, Focus, B-MAX, C-MAX та семимісний Grand C-MAX, буде встановлюватись у кросовері EcoSport, фургонах Transit Connect та Transit Courier, пасажирських автомобілях Tourneo Connect и Tourneo Courier, а пізніше – в оновленому Mondeo.

У 1,0-літровому двигуні EcoBoost компанії Ford використовується малоінерційний турбонагнітач, роздільна система охолодження та пряме вприскування палива, що забезпечує дивовижний рівень потужності від 3-циліндрового бензинового агрегату. Крім того, оновлений Focus з 1,0-літровим двигуном EcoBoost та викидами в обсязі 99 г/км застосовуватиме технологію економії палива Ford ECOnetic, включаючи такі функції, як автоматичний запуск та зупинка двигуна, інтелектуальна рекуперативна підзарядка, а також системи активної заслінки решітки радіатора та режим Ford EcoMode, що допомагає досягти більш економічного та екологічно чистого стилю водіння.

Нещодавно компанія Ford представила модель з нульовими викидами Focus Electric та дизельний автомобіль Focus ECOnetic, що забезпечує витрати палива в обсязі 3,4 л/100 км та викиди CO2 88 г/км.*

* Вказане споживання палива та викиди CO2 вимірюються у відповідності до технічних вимог та характеристик правила ЄС №715/2007 зі змінами. Інформація може відрізнятись від даних щодо паливної економічності в інших регіонах світу, що пов‘язано з іншими їздовими циклами та нормативними документами, які використовуються на різних ринках.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019