Під час спеціального заходу «Go Further» у Барселоні компанія Ford презентувала оновлений Mustang і нові концепти Edge та KA
5.12.2013

БАРСЕЛОНА, Іспанія, 5 грудня 2013 року – компанія Ford Motor провела всесвітній дебют легенди автомобілебудування, що вперше надійде у продаж в Європі, – оновленої моделі Ford Mustang. Також презентовано два нових автомобіля - концепти Edge та Ka.

Усі три автомобілі були представлені обраній аудиторії з близько 2500 журналістів, імпортерів і співробітників компанії Ford під час спеціального заходу «Go Further» у Барселоні.

Окрім презентації нового Mustang виконавчий директор Білл Форд представив концепцію компанії «Проект мобільності» («Blueprint for Mobility») та окреслив успіхи Ford на світовому та європейському ринку. До нього приєдналася Барб Самарджич, виконавчий директор європейського відділення Ford, яка поінформувала про плани компанії щодо подальшого просування на шляху до світового технологічного лідерства.

Перший Mustang для Європи

Новий Ford Mustang стане першим автомобілем цієї моделі, що надійде у продаж у Європі після понад 50 років присутності на ринку Сполучених Штатів. Модель пропонує потужність і досконалість світового класу з технологічним дизайном, що зберіг легендарні конструктивні елементи Mustang, відомі автомобільним прихильникам у всій Європі.

Новий Mustang пропонує широкий вибір двигунів у Європі – від 5,0-літрового двигуна V8 до абсолютно нового економічного двигуна EcoBoost об’ємом 2,3 літра. Розробка нового Mustang проводилася з урахуванням технічних характеристик світового рівня, динамічного водіння та практичності.

Концепт Edge – майбутнє нового великого та престижного кросовера для Європи

Концепт Ford Edge був представлений Джимом Фарлі, виконавчим віце-президентом з питань світового маркетингу, продажів і обслуговування для торгових марок Ford і Lincoln. Автомобіль надав чітке уявлення про підхід компанії до технологій, динамічного дизайну та рівня виконання, що визначають новий великий кросовер Edge для Європи.

Модель Edge приєднається до нових кросоверів Kuga та EcoSport, пропонуючи широку лінійку модернізованих SUV для Європи, а це сегмент ринку, що збільшився з 6,5 до 11,9 відсотків за період з 2005 по 2012 роки. Компанія Ford очікує, що з 2013 до 2018 року продажі усіх кросоверів у Європі зростуть на 22 відсотки.

Концепт Edge обладнаний інноваційними технологіями автоматизованого управління, а саме системами автоматичного паркування та запобігання зіткнень з перешкодою, розробленими компанією Ford. Витончений зовнішній дизайн утілює міць, упевненість та потужність, а високомайстерне оздоблення салону елітними матеріалами перевершує очікування від автомобілів цього сегменту.

Концепт Ka для малолітражного бюджетного автомобіля світового класу

Новий концепт Ford Ka, представлений під час заходу «Go Further» Стівеном Оделлом, розкриває бачення компанії Ford щодо практичного вибору для міських водіїв, пропонуючи такі інноваційні технології, що зазвичай можна побачити тільки у великих автомобілях, а також надаючи можливість поглянути на майбутнє покоління моделі Ford Ka для Європи.

З часів першої появи моделі у 1996 році компанія Ford продала більше 1,8 мільйона автомобілів Ford Ka і наразі очікує, що у світових масштабах сегмент малолітражних автомобілів до 2017 року зросте на 35 відсотків.

Концепт Ka продемонстрував розумний дизайн і вражаючу паливну економічність за доступною ціною з такими технологіями, як системи SYNC з функцією голосового управління й AppLink, а також MyFord Dock для встановлення та зарядки телефонів і навігаторів.

«Пройшов рік після того, як компанія Ford вперше під час заходу «Go Further» у 2012 році в Амстердамі розповіла про те, що вартість, бренд і продукція – це основа для трансформації нашого бізнесу в Європі. Нинішній захід у Барселоні продемонстрував, наскільки оперативно ми діємо для впровадження обіцянок у життя, продовжуючи активно випускати на ринок нову продукцію та технічні інновації. Ми прагнемо забезпечувати клієнтів досконалими автомобілями за доступною ціною», - заявив Стівен Оделл.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019