Ford розпочинає виробництво нового економічного 1,5-літрового двигуна EcoBoost
17.04.2013

ДИРБОРН, Мічиган, США, 15 квітня 2013 року – Компанія Ford оголосила про появу нового 1,5-літрового двигуна EcoBoost, що приєднається до лінійки цих економічних та інноваційних силових агрегатів.

Розпочинаючи виробництво найновішого економічного двигуна, компанія Ford на сьогоднішній день має потужності для будівництва щороку 1,6 мільйона агрегатів EcoBoost. До кінця 2013 року шість заводів по всій Європі, Азії та Північній Америці виготовлятимуть двигуни EcoBoost, утричі збільшуючи показники 2010 року.

На перших етапах будівництво чотирьохциліндрового 1,5-літрового агрегату, п‘ятого члена сімейства EcoBoost, розпочнеться у цьому місяці на заводі світового рівня у м.Крайова, Румунія. Про інші місця виробництва буде оголошено у майбутньому. Новий двигун буде вперше встановлено у Китаї в оновленому Ford Mondeo, перша публічна демонстрація якого відбудеться пізніше у цьому місяці в ході Шанхайського Міжнародного Автосалону 2013. Також цього року двигун буде використовуватись під час виробництва седану Fusion у Північній Америці, а пізніше – у оновленому Mondeo в Європі.

Технології EcoBoost, що є найголовнішим фактором у цілеспрямованій стратегії компанії Ford щодо забезпечення паливної економічності та зменшення викидів, дають можливість скоротити витрати палива на 20% і викиди на 15%. 1,5-літровий двигун у повній мірі використовує переваги характерного для сімейства EcoBoost турбонаддува, безпосереднього упорскування палива та регульованих фаз газорозподілу. Крім того, його дизайн дозволяє досягти ще більшої економії палива та пропонує високий рівень досконалості, плавності та потужності.

Новий двокамерний 1,5-літровий двигун EcoBoost в алюмінієвому корпусі міститиме ряд інноваційних конструктивних особливостей, представлених у титулованому 1,0-літровому агрегаті EcoBoost, такі як інтегрована вихлопна система. Очікується, що новий двигун продемонструє ту ж потужність та крутний момент, що й існуючий 1,6-літровий двигун EcoBoost від компанії Ford, забезпечуючи у той же час поліпшену паливну економічність та зменшені викиди СО2.

1,5-літровий EcoBoost – це перший двигун від компанії Ford, що має вбудовану комп‘ютеризовану муфту на водяному насосі з ремінним приводом, що поліпшить продуктивність шляхом скорочення часу на розігрів. Також встановлюватиметься охолоджувач повітря для турбонаддува, що забезпечить більш ефективну подачу повітря у двигун.

Компанія Ford реалізувала у світовому масштабі більше 600 000 автомобілів, обладнаних двигунами сімейства EcoBoost, з часів появи 3,5-літрового агрегату V6 EcoBoost у 2009 році. В 2010 році було представлено 2,0-літровий EcoBoost, після нього з‘явився 1,6-літровий двигун у 2011 році, а торік розпочалось виробництво 1,0-літрового агрегату EcoBoost, що тоді ж отримав винагороду «Міжнародний двигун року».

До кінця цього року близько 80% автомобілів з фірмовим знаком компанії будуть обладнані економічною технологією EcoBoost.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019