Ford Mustang виборов звання кращого авто 2017 року в номінації "Купе/кабріолет".
7.02.2017

В рамках щорічного конкурсу "Авто року" Ford Mustang виборов звання кращого авто 2017 року в номінації "Купе/кабріолет".

"Авто року" – найпрестижніший конкурс серед автомобільних брендів в Україні. Він тривав майже 2 місяці і складався з 2-х етапів: голосування громадського журі шляхом заповнення анкет з друкованої та онлайн-версії журналу, і вибору експертного журналістського журі, яке, в тому числі, проводило спеціальний тест-драйв всіх номінантів.

Ford Mustang - американська легенда в європейській версії доступна українцям у двох кузовах – купе та кабріолет.

В Америці Ford Mustang складають уже понад півстоліття, і практично кожне з поколінь стає мрією багатьох людей, які поважають в автомобілях потужність, швидкість і ураганну динаміку. Але тільки нинішнє, шосте, покоління Форд Мустанг почали офіційно поставляти в Європу.

Причому європейці, як і українці, можуть обрати з двох варіантів кузова (купе чи кабріолет), а також двигунів – 2,3-літровий турбований, знайомий за FordFocusRS потужністю 314 к.с., і старий добрий 5-літровий американський атмосферник із неймовірними 418 кіньми під капотом і тягою в 530 Нм. Незважаючи на різницю в літражу, обидва мотори демонструють високу динаміку – розгін 5,8 і 4,8 секунди до сотки, максимальну швидкість – 234 і 250 км/год відповідно. З таким запасом потужності легко стерти в пил покришки на старті (тим паче, що на більш потужній версії існує спеціальний режим для дрифту), а ще – почути приємний рик мотора під час розгону і басовите бурчання при скиданні газу. Всі версії оснащені 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Салон спорткара по-американськи суворий, але зручний для швидкого драйву. Машину можна максимально підлаштувати під настрій і драйверські амбіції власника. Для цього Мустанг має кілька режимів їзди – Normal, Sport+, Track і Snow/Wet. Вони відрізняються програмами ESC, трансмісії, підсилювача керма й акселератора. Окремими кнопками можна послабити втручання ESP, а також обрати один із трьох режимів роботи підсилювача керма (Normal, Sport і Comfort).

Крім того, оцінити свої успіхи зі швидкого подолання трас можна за допомогою додатка TrackApps. Він дає змогу вивести на приладову панель секундомір, фіксує час розгону до 50, 100 і 200 км/год або проходження чверті милі, перевантаження під час розгону чи дрифту, довжину гальмівного шляху тощо.

Детальнше за посиланням: www.ford.ua/Легкові_Авто/Новий_Mustang

 

 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019