Ford Mustang — бестселер серед спортивних купе у всьому світі
28.04.2016
  • За даними бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive у 2015 р. Ford Mustang став світовим бестселером серед спортивних купе; європейські покупці здійснили 16 600 замовлень.
  • У 2015 р. компанія Ford продала близько 110 000 фастбеків Mustang і близько 30 000 кабріолетів Mustang; у березні Mustang став бестселером серед спортивних купе в Німеччині.
  • Розпочавши свій успіх у Північні Америці, сьогодні Mustang продається на 140 ринках по всьому світу і став єдиним спортивним купе, продажі якого перевищили 100 000 одиниць у минулому році.

За перший рік продажів по всьому світу Ford Mustang став світовим бестселером серед спортивних купе. Попит на всесвітньо відоме авто залишається незмінним.

Згідно з аналізом найновішої інформації бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive, у 2015 р. компанія Ford продала по всьому світу близько 110 000 купе Mustang, випередивши всіх конкурентів в секторі спортивних купе.

Компанія досягла цього рекорду незважаючи на обмежений доступ до таких ключових ринків, як США та Китай, упродовж майже всього року. Окрім того, компанія Ford продала близько 30 000 кабріолетів Mustang, тобто загалом продажі марки становили 141 868 авто, завдяки чому Mustang став безсумнівним бестселером серед спортивних купе у світі.

«Американські покупці десятиліттями цікавились іноземними спортивними авто, тому настав час повернути борг, запустивши світові продажі нового авто Mustang», пояснив Еріх Меркле (Erich Merkle), спеціаліст-аналітик з питань збуту компанії Ford. «Реакція світових ринків була вражаючою. Ford Mustang став єдиним спортивним купе у світі, кількість зареєстрованих одиниць якого перевищила 100 000 авто в минулому році».

Дані зі всього світу за 2015 р. натякають, що в цьому році Mustang має простір для розвитку закордоном, оскільки багато ринків починають приймати доставку повних лімітів. На даний момент, як зазначив Меркле, покупці по всьому світу більше зацікавлені у моделях Mustang, оснащених двигунами V8.

«Зростання попиту на авто Mustang у США в основному повязане з прибережними ринками (особливо з Південною Каліфорнією), при цьому покоління міленіуму обирає 2,3-літровий двигун EcoBoost, а покупці в інших країнах надають перевагу двигунам V8», пояснив він. «Незрівнянне гарчання двигуна V8 ходовий товар за межами США».

Mustang у Європі

На сьогодні більше 16 600 покупців у Європі замовили Ford Mustang, який надійшов у продаж у регіоні минулого літа. Відправлення зі складального заводу в місті Флет Рок (Flat Rock Assembly Plant, США) розпочались у другій половині 2015 р. Із 13 000 авто, проданих у минулому році, 4 700 вже опинились у руках покупців.

На деяких важливих ринках, зокрема, у Великій Британії, продажі автомобілів Mustang розпочались у четвертому кварталі. Загалом продажі у Великій Британії перевищили 3 500 одиниць, при цьому перша 1 000 вже доставлена покупцям у березні.

За результатами, опублікованими Німецьким федеральним управлінням автомобільного транспорту (КБА), у березні Mustang став бестселером серед спортивних купе в Німеччині. 5-літровий V8 двигун став найпопулярнішим двигуном у Німеччині. Країна також лідирує у світі за співвідношенням проданих моделей кабріолетів один із трьох.

За даними автомобільної асоціації Association Auxilliaire de lAutomobile, Mustang став бестселером серед спортивних купе у Франції.

У Європі Mustang пропонується в комплектації з 5-літровим V8 двигуном Ford потужністю 421 к.с. або з економнішим 2,3-літровим двигуном EcoBoost потужністю 317 к.с. Обидві версії доступні у комплектації із шестиступінчастою механічною або шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Модель фастбека з 5-літровим V8 двигуном і механічною коробкою передач розганяється до100 км/год (62 милі/год) з місця за 4,8 секунди, модель фастбека з 2,3-літровим двигуном EcoBoost і механічною коробкою передач досягає позначки за 5,8 секунд.

Пізніше цієї весни Mustang буде доступний у Європі у трьох нових кольорах White Platinum (платиновий), Grabber Blue (блакитний) та Lightning Blue (синій), а влітку Mustang доповнить комплектацію новою інформаційно-розважальною системою Ford SYNC 3.

Загальний огляд по Азії, Близькому Сходу та Африці

За даними реєстраційної бази IHS у четвертому кварталі 2015 р. Mustang став бестселером серед спортивних купе в Китаї, як тільки достатня кількість експортних авто добралась до дилерських центрів. Китайські покупці надають перевагу версіям із двигуном EcoBoost.

За перші три місяці продажів в Австралії Mustang завоював звання бестселера серед спортивних купе. Попит на нього настільки великий, що початково всі поні-кари розпродали до 2017 р., проте до кінця цього року заплановано відправити на інший край світу додаткові 2000 автомобілів Mustang.

Більш ніж 90 відсотків покупців в Австралії та Новій Зеландії обирають версію з двигуном V8. Загальний обсяг продажів автомобілів Mustang значно збільшився завдяки додатковим продажам у Південній Африці, на Кіпрі та на Мальті.

Mustang залишається лідером у Північній Америці

У березні в США було продано 12 563 автомобілів Mustang, що, відповідно до опублікованих даних, перевищило сукупні продажі нових Chevrolet Camaro і Dodge Challenger, які становили 12 248 одиниць. За звітними даними по промисловості, Mustang залишався бестселером серед спортивних двомісних авто в США протягом усього 2015 р., а також у першому кварталі 2016 р.

За даними Канадської асоціації виробників автомобілів, у Канаді Mustang обганяє Camaro за рівнем продажів щороку з 1985 р. А в Мексиці, за даними реєстраційної бази IHS, Mustang став бестселером серед спортивних купе в минулому році. Продажі автомобілів Mustang у Мексиці в 2015 р. підвищились на 176 % у порівнянні з 2014 р.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019