Ford Focus EcoBoost 1,0 л швидко стартував в Європі; на нього припадає майже чверть замовлень нових Focus
29.05.2012
  • Понад 23 відсотки усіх Ford Focus, проданих на 19 традиційних європейських ринках Ford у квітні, були новими версіями цієї моделі - Ford Focus EcoBoost 1,0 л

  • На 1,0-літровий EcoBoost припали 60 відсотків замовлень Ford Focus у Швейцарії, понад 37 відсотків у Греції та понад 34 відсотки у Нідерландах

  • У Німеччині та Великобританії близько 30 відсотків замовлених Focus були Focus EcoBoost 1,0 л

КЕЛЬН, Німеччина, 24 травня 2012 р. – Новий Ford Focus EcoBoost 1,0 л швидко набирає обертів за результатами першого повного місяцю продажу цієї версії в країнах Європи.  

У квітні понад 4700 клієнтів з різних країн Європи замовили Focus EcoBoost 1,0 л. Ці замовлення склали 23,3 відсотка від усіх автомобілів Ford Focus, замовлених на 19 традиційних європейських ринках Ford.

«Двигун EcoBoost 1,0 л – це приклад інновації, дуже своєчасно випущеної на ринок, коли клієнти шукають бензиновий двигун, який би споживав небагато палива, але залишався динамічним і приємним у керуванні, - сказав Рулант де Вард (Roelant de Waard), віце-президент Ford of Europe з маркетингу, продажу та обслуговування. – Мені рідко доводилося бачити таку одностайну позитивну реакцію преси, дилерів і клієнтів, як у випадку із Focus EcoBoost 1,0 л».

У Швейцарії 60 відсотків усіх замовлень клієнтів на Ford Focus були замовленнями версії EcoBoost 1,0 л. Наступними у переліку європейських країн за популярністю новинки ідуть Греція (37 відсотків замовлень Focus) та Нідерланди (35 відсотків).

На двох найбільших ринках Ford – у Великобританії та Німеччині – частка замовлень цієї версії склала 28 відсотків. У Франції в квітні їх було 17 відсотків, в Італії – 16 відсотків, а в Іспанії – 18 відсотків.

Новий мотор EcoBoost з турбонаддувом та безпосереднім впорскуванням має найменший об’єм, але найвищу питому потужність серед двигунів Ford. За динамічними показниками він не поступається стандартному агрегату 1,6 л, та при цьому споживає менше палива і виробляє менше CO2. Focus  EcoBoost 1,0 л – це провідний автомобіль у сегменті бензинових моделей класу С за показниками паливної економічності та токсичності вихлопу. 

1,0-літровий двигун EcoBoost важить лише 97 кг і вміщується на аркуші А4. У цьому році його почнуть установлювати не лише на Focus, але й на Ford B-MAX і Ford C-MAX. Пізніше Ford оголосить, на яких ще моделях буде запропоновано новий EcoBoost.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019