Елегантність як рушійна сила. BMW 6 серії Гран Купе.
14.05.2012

Потужні двигуни та інноваційні технології ходової частини гарантують отримання як відомих спортивних відчуттів від керування автомобілем BMW, так і максимального комфорту, м'якого і плавного ходу нового Гран Купе. BMW 6 серії Гран Купе відрізняється ексклюзивним обладнанням, великим вільним простором в задній частині салону і відмінно високою функціональністю для чотирьох дверного купе класу люкс.

Високу динаміку, плавність роботи і видатну ефективність гарантують пропонуються для BMW 6 серії Гран Купе двигуни з технологією BMW Twin Power Turbo. У BMW 650i Гран Купе працює новий ефективний двигун V8 потужністю 330 кВт/450 к.с. Він, також як і шестициліндрові силові агрегати в BMW 640i Гран Купе і BMW 640d Гран Купе, комбінується із серійної спортивної восьмиступінчастою АКПП і пропонується з найрізноманітнішими системами підвищення динаміки і скорочення споживання палива і кількості викидів від BMW Efficient Dynamics. У базову комплектацію всіх моделей входить перемикач режимів руху з режимом ECO PRO і функція Auto Start Stop.

Висока ексклюзивність BMW 6 серії Гран Купе пояснюється стильним і розкішним оформленням салону, а також широкої базовою комплектацією, яка крім іншого включає в себе ксенонові фари, двозонний клімат-контроль, шкіряне оздоблення та електро - регулювання сидінь з функцією пам'яті. Крім того, пропонуються численні інноваційні опції, серед яких адаптивні фари світлодіодні і аудіосистема Bang & Olufsen High End Surround Sound. Починаючи з моменту виходу на ринок, для BMW 6 серії Гран Купе пропонуються спортивний пакет М-стилю і спеціально підібрана програма BMW Individual.

Дизайн: атлетична елегантність і особливий, знайомий стиль.

BMW 6 серії Гран Купе поєднує виняткову естетику і динаміку купе з більш високою функціональністю чотирьох дверного автомобіля. BMW 6 серії Гран Купе має довжину 5007 мм, ширина автомобіля становить 1894 мм, а висота - 1392 мм. Типові для BMW пропорції характеризуються довгим капотом з чіткими контурами, великий колісною базою 2968 мм, завдяки якій автомобіль виглядає більш витягнутим, і зміщеним назад салоном. Крім того, BMW 6 серії Гран Купе відрізняється невеликою заввишки і пологої лінією даху, встановлюючи тим самим нові масштаби естетичного втілення чотирьох дверного автомобіля.

Індивідуальні акценти в дизайні передньої частини розставляють спеціальні гальванізовані планки між повітрозбірниками і протитуманними фарами. Серійні бі-ксенонові здвоєні круглі фари з тривимірними світловими кільцями дозволяють створити в пізнаваний, типовий для марки зовнішність і нічний дизайн. Якщо автомобіль оснащується функціональними адаптивними світлодіодними фарами, то світлові кільця будуть «підрізані» зверху і знизу. Близьке і дальнье світло дають світлодіоди, які розташовані в горизонтальних перемичках в центрі кожного світлового кільця і направляють світло на розташовані перед ними відбивачі.

У вигляді збоку звертають на себе увагу присадкуваті форми автомобіля. Типову купе подібну форму надають салону скла, далеко заходять на задню стійку. Вони роблять його більш присадкуватим і витягнутим. Скло дверей, як і прийнято у купе, не мають рамок. Крім того, довгі бічні скла дозволяють наповнити салон світлом і створити відчуття свободи. Характерний вигин Хоф - майстра в основі задньої стійки отримав вишуканий акцент у вигляді напису Gran Coupé.

У задній частині чіткі горизонтальні лінії і розширюється донизу корму підкреслюють, перш за все, потужну стати автомобіля. Яскравим відмітною ознакою BMW 6 серії Гран Купе є інтегрований в верхній кант даху третій стоп-сигнал, який розташовується по всій ширині заднього скла.

Дизайн салону забезпечує гармонійний зв'язок між його передній і задній частинами, представляючи собою ідеальне поєднання елегантності, розкоші і динаміки. Орієнтований на водія кок піт, обточене елегантними лініями місце переднього пасажира і великий простір на задніх сидіннях дозволяють повною мірою насолодитися комфортом при подорожі в стильній і розкішною атмосфері. Збільшена на 113 мм в порівнянні з BMW 6 серії Купе колісна база забезпечує в задню частину салону більше простору для ніг.

Виняткові можливості трансформації BMW 6 серії Гран Купе пояснюються концепцією його салону. У задній частині салону істинним комфортом в далеких подорожах можуть насолоджуватися дві людини. Додатково є можливість взяти з собою в коротку поїздку третьої людини. Ще більше функціональності дає проріз для довгомірних предметів і складаються спинки задніх сидінь, що дозволяє збільшити об'єм для перевезення багажу з 460 до 1265 літрів.

Відчуття від поїздки визначаються динамікою і комфортом.

Спортивний стиль і ефективність BMW 6 серії Гран Купе забезпечують двигуни з технологією BMW Twin Power Turbo. Рядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW 640i Гран Купе розвиває потужність 235 кВт/320 к.с., рядний шестициліндровий дизельний двигун BMW 640d Гран Купе - 230 кВт/313 к.с. У третьому кварталі 2012 року модельна лінійка поповниться моделлю BMW 650i Гран Купе з силовим агрегатом V8 потужністю 330 кВт/450 к.с., для якої також пропонується повний привід xDrive. У нового покоління восьмициліндрового двигуна технологія BMW Twin Power Turbo включає в себе поряд з двома турбонагнітачами і безпосереднім уприскуванням бензину високоточним High Precision Injection і систему без-ступінчатого регулювання ходу клапанів VALVETRONIC.

BMW 650i Гран Купе, як і обидві шестициліндрові моделі, має спортивну восьмиступінчасту АКПП, функцію Auto Start Stop і режим ECO PRO, який радіюється перемикачем режимів руху. Цей автомобіль з топовим двигуном розганяється з місця до 100 км / год. за 4,6 секунди і має середня витрата палива від 8,6 до 8,9 л / 100 км .. Час розгону BMW 640i Гран Купе становить 5,4 секунди, а середня витрата палива у цієї моделі складає від 7,7 до 7,9 л / 100 км. BMW 640d Гран Купе розганяється з місця до 100 км / год. за 5,4 секунди і витрачає в середньому від 5,5 до 5,7 л / 100 км (показники по циклу ЄС, в залежності від розміру шин).

Виключне співвідношення задоволення від поїздок і витрати палива пояснюється високим ККД двигунів і автоматичної коробки передач, а також унікальним набором заходів з пакету BMW Efficient Dynamics. Поряд з режимом ECO PRO і функцією Auto Start Stop використовуються (в залежності від моделі) такі рішення, як рекуперація енергії гальмування, електромеханічний підсилювач керма, відключається компресор кондиціонера, раціонально полегшені конструкції, активне управління повітряними заслінками, а також адаптивні системи регулювання ходової частини.

Ходова частина BMW 6 серії Гран Купе включає в себе передню підвіску на подвійних поперечних важелях, інтегральну задню підвіску і електромеханічний підсилювач рульового управління з функцією Servotronic. Як опції пропонуються: система динамічної регулювання жорсткості амортизаторів, система Adaptive Drive з активною функцією придушення кренів і інтегральним активним рульовим керуванням.

В якості серійних заходів щодо забезпечення безпеки використовуються фронтальні подушки безпеки, вбудовані в спинки сидінь бокові подушки безпеки, подушки безпеки для захисту голови сидячих на передніх і задніх сидіннях, три-точкові інерційні ремені безпеки на всіх місцях, активні підголівники, обмежувачі зусилля натягу ременів і їх переднатяжители на передніх сидіннях, а також кріплення ISOFIX для установки дитячих крісел в задній частині салону.

Оптимізація маси машини досягається завдяки використанню раціональних полегшених конструкцій. Двері, капот, а також велика частина елементів ходової частини, включаючи опори пружин, виготовлені з алюмінію. Передні крила виготовлені з термопласту, кришка багажника - з скло-волоконного композитного матеріалу.

Оснащення: ексклюзивні особливості, інноваційні технології.

Велика базова комплектація BMW 6 серії Гран Купе включає в себе поряд з восьмиступінчастою спортивної АКПП також шкіряний салон, електро-регулювання сидінь з функцією пам'яті, двозонний клімат-контроль, ксенонові фари і радіо BMW Professional з системою HiFi-динаміків. Більше індивідуальності автомобілю дозволяють додати всілякі опції. До найяскравіших елементів програми додаткового обладнання відносяться адаптивні світлодіодні фари і аудіосистема Bang & Olufsen High End Surround Sound. Крім того, вже до моменту виходу на ринок буде запропонований спеціальний спортивний М-пакет, а також розроблені спеціально для BMW 6 серії Гран Купе опції з програми BMW Individual.

Пропозиція систем допомоги водієві і послуг із забезпечення мобільності BMW ConnectedDrive включає в себе, зокрема, проекційний дисплей BMW з графічною повнокольорової індикацією, систему допомоги при стоянці, функцію кругового огляду, попередження про зіткнення з функцією гальмування в поєднанні з активним круїз-контролем з функцією Stop & Go, систему допомоги при перестроюванні і систему стеження за розміткою, індикатор обмеження швидкості, систему управління дальнім світлом і систему нічного бачення BMW з функцією розпізнавання пішоходів.

Виробництво на заводі BMW в Дінгольфінзі: це якість найвищого рівня.

BMW 6 серії Гран Купе виробляється на заводі BMW в Дінгольфінцнзі. На найбільшому підприємстві в широко розвиненою виробничої мережі BMW Group разом з BMW 6 серії Купе і Кабріолет випускаються моделі BMW 5 серії, а також представницькі седани класу "люкс" - BMW 7 серії

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018