Абсолютно новий Volvo ХС90 у салоні “Нордік Моторс”!
1.06.2016

Зустрічайте Абсолютно новий Volvo ХС90 у салоні офіційного дилера Volvo у Рівному “Нордік Моторс”.

Вартість на абсолютно новий XC90 стартує з позначки від 1 286 573 грн.*

Перша модель Volvo XC90 вийшла на ринок в 2002 році, тоді цей автомобіль абсолютно змінив сегмент позашляховиків, запропонувавши неперевершене поєднання просторого салону, обширної функціональності та передових технологій безпеки. Volvo XC90 мав феноменальний успіх у світі. Вже завтра українські шанувальники Volvo переконаються в тому, що абсолютно новий XC90 також являє собою революційний автомобіль у своєму сегменті. Хоча новинка вже набуває популярності в Україні, свідченням чого є 44 передпроданих авто ще до офіційної презентації в Україні.

Новий XC90 став першим автомобілем, який за 87-річну історію Volvo отримав новий логотип. Разом із Т-подібним головним світлом у вигляді «молота Тора» вони створюють абсолютно новий, виразний та впевнений вигляд майбутнього покоління автомобілів Volvo. Більший капот XC90 із оновленим написом, поясна лінія та потужніші плечі поєднуються із новими задніми фарами та іншими важливими елементами дизайну, які будуть прослідковуватися в усій лінійці нових автомобілів.

Новий салон XC90 - це найрозкішніший інтер'єр, коли-небудь створений фахівцями Volvo. Дизайнери черпали натхнення із батьківщини Volvo - Швеції, яка займає лідируючі позиції у світі за рівнем розвитку інновацій та їх вмілим поєднанням із бездоганним дизайном за використання найкращих матеріалів. Оздоблення салону пропонує широкий вибір кольорів та матеріалів оздоблення найвищої якості, що дозволить власнику персоналізувати свій XC90.

Дизайнери та інженери Volvo Cars повністю змінили принцип взаємодії водія та автомобіля. На центральній консолі нового Volvo XC90 звичний набір кнопок замінив великий сенсорний екран, що нагадує планшет.

Новий інтерфейс Volvo, який є частиною рішення Sensus, розроблений із урахуванням останніх досліджень в області створення сенсорних екранів. Водій інтуїтивно розуміє, як працює система, де розташовані засоби управління, і як їх використовувати.

Детальніше про Volvo XC90 та ціни за посиланням.

Детальніше про представлене авто на фото ХС90, комплектацію та ціну за посиланням.

Кожен охочий може ознайомитися з Volvo XC90, завітавши до нас у автосалон Volvo офіційного дилера "Нордік Моторс", де авто представлене у шоу-румі, а також доступне демо-авто для тест-драйву, за адресою: м. Рівне вул. Київська, 101а.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0362)64-20-83, (067)3603107.

*ціну вказано станом на 01.06.2016 р.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017