Вперше Mitsubishi L200 виступить за Україну в ралі «Будапешт-Бамако»
27.01.2014

Вперше в найбільшому в світі аматорському ралі «Будапешт-Бамако» візьме участь українська команда Team.UA, яка змагатиметься на Mitsubishi L200, 2008 року випуску, без суттєвих змін конструкції. Склад української команди: Павло та Олексій Сукненко.

Старт ралі відбудеться 24.01.2014 в Будапешті (Угорщина), фініш - 9.02.2014 в Банджулі (Гамбія). Команда виступить в змагальній категорії - Classic GPS Rally (аматорська гоночна).
Чотирнадцятиденне змагання пройде по Європі, Марокко, Західній Сахарі, Мавританії, Сенегалі і в 2014 році фінішує в Банджулі (оскільки в Бамако, в Балі, ведеться військова операція). Загальна довжина ралі - близько 8 тис. км . Щодня команді доведеться долати приблизно 500 км в день, а загальна відстань, яку подолають українські учасники від Києва і назад - близько 20 тисяч км.

Українська команда виступить в ралі під номером 15, вона стала однією з 125 команд, які подали заявки на участь в 2014 році.

За словами учасника команди Team.UA Павла Сукненка, ралі Budapest-Bamako призначене для тих, кому притаманний дух авантюризму, хто жадає пригод і ризику. Тут немає обмежень щодо учасників або транспортного засобу. Тому ми свідомо зробили свій вибір на користь Mitsubishi L200. Хоча цього року маршрут буде не таким довгим, він буде відрізнятися підвищеною складністю і вимогливістю в порівнянні з минулими роками. Тому, в першу чергу, ми шукали надійний автомобіль, який зміг би без проблем подолати 20 тис км. і легко проїхати по африканському бездоріжжю і сипучих пісках Сахари. Впевнені, L200 нас не підведе.

Інформаційна довідка:

Ралі «Budapest - Bamako»:

Ралі «Budapest-Bamako» засновано в 2005 році як бюджетна альтернатива Дакару і на сьогодні є найбільшим аматорським ралі в світі. Учасники повинні завершувати щоденні етапи між Будапештом і Бамако. Затверджений маршрут не передбачений, гонщики можуть планувати та оптимізувати свій маршрут самостійно. Це не обмежена в часі подія . Бали нараховуються за виконання щоденних етапів у певні періоди часу. Крім того, існує геокешінг, для заробляння додаткових балів. Якщо команда не завершує етап, вона все ще бере участь в гонках. Автомобілям немає необхідності прибувати до фінішу, головне перетнути фінішну межу учасникам. Команди можуть брати участь у гоночній або туристичної категоріях.

«Будапешт- Бамако» в першу чергу є благодійною акцією, учасники якої збирають кошти для жителів Малі та Мавританії. З 2007 року британський канал Travel Channel транслює серії ралі Будапешт- Бамако.

Команда Team.UA виступає за підтримки:

Avis - найбільша світова корпорація з прокату та лізингу автомобілів. Компанія нараховує 7642 філій в 185 країнах світу. З жовтня 1997 року надає послуги з лізингу і прокату автомобілів в Україні.

Lookout - провідний оператор GPS моніторингу та контролю палива на ринку України, є офіційним представником і Gurtam - розробника програмного комплексу для GPS моніторингу транспорту Wialon в Україні.


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021