VOLVO CONCEPT XC COUPE отримує нагороду «Кращий концепт» присуджену на міжнародному автосалоні 2014 у Детройді
16.01.2014

Volvo Concept XC Coupe було офіційно презентовано на Міжнародному Автосалоні 2014 у Детройті.

Томас Інгенлат, старший віце - президент з дизайну Volvo Car Group та його команда презентують Concept XC Coupe, демонструючи можливості нової архітектури масштабованої платформи (Scalable Product Architecture), яка в майбутньому стане основою більшості автомобілів Volvo, починаючи з абсолютно нового ХС90 прем’єра якого запланована на кінець поточного року.

Інтер’єр концепту було додатково представлено на окремому екрані у форматі 1:1, що дозволило продемонструвати кожну деталь та її функціональність усім присутнім на стенді.

Впродовж цього тижня Volvo Concept XC Coupe отримав дві визначні нагороди дизайну: «Кращий концепт» від 2014 EyesON Design Awards на Міжнародному автосалоні 2014 у Детройті та нагороду «Краще поєднання кольору, графіки та матеріалів».

«Для мене це велика честь і я, звичайно ж, дуже радий. Це захоплююче, адже отримані нагороди підтверджують, що новий напрямок дизайну Volvo цінується не тільки споживачами, а й провідними особами зі сфери дизайну автомобілів. Та Volvo Cars тільки розпочала свою подорож з новим напрямком дизайну», - зазначив Томас Інгенлат.

EyesON Design Awards – щорічна церемонія, яка проводиться в рамках Міжнародного Автосалону в Детройті. Детальна інформація за посиланням: http://www.eyesondesign.org/auto-show-awards/

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017