Volvo Concept XC Coupe – черговий розділ новітньої історії дизайну Volvo
12.12.2013

У вересні було представлено Volvo Concept Coupe, який отримав багато гідних відгуків та нагород. Volvo Concept Coupe дозволив вперше ознайомитися з майбутнім напрямком дизайну Volvo Cars під керівництвом старшого віце-президента по дизайну Томаса Інгенлата (Томас Ingenlath). Новий Concept Coupe також продемонстрував, якими можуть бути пропорції автомобілів та якою функціональністю будуть оснащені моделі Volvo Cars, створені на основі нової Архітектури масштабованої платформи.

Concept Coupe став першим з трьох нових напрямків дизайну компанії. Volvo Concept XC Coupe відкриває новий розділ в історії дизайну Volvo Cars, демонструючи як неперевершені технології безпеки компанії і сучасний скандинавський стиль життя можуть бути інтегровані в нову архітектуру. Volvo Concept XC Coupe вперше буде представлений на North American International Auto Show (NAIAS) 13 січня 2014 року. Однак повна інформація, включаючи прес-реліз, відеосюжети і фотографії, буде опублікована вже 8 січня 2014 року.

Concept XC Coupe базується на історії таких продуктів як Volvo Cross Country і XC, завдяки яким Volvo Cars відкрила новий сегмент в 1997 році. Напередодні демонстрації нового автомобіля, яка пройде на початку 2014 року, компанія Volvo Cars вже сьогодні пропонує Вам ознайомитися з першими зображеннями та коротким відеосюжетом, який доступний до перегляду на каналі Volvo Cars в YouTube.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017