Volvo Cars представляє новий V60 Cross Country
7.11.2014

Volvo Cars представить на Мотор Шоу 2014 у Лос-Анджелесі довгоочікувану версію Cross Country свого успішного спортивного універсалу V60.

Ми дуже задоволені, що маємо змогу додати до нашого портфоліо автомобілів третю справжню модель Cross Country. Успішне поєднання динамічного стилю та універсальних можливостей розміщує V60 Cross Country у її власному класі,” – говорить Лекс Керссемакерс, віце-президент по управлінню та стратегії розвитку модельного ряду автомобілів Volvo Cars.

Спадщина

Модель Cross Country має довгу та визначну історію. Volvo Cars став першим преміум брендом, який запропонував удосконалені вседорожні можливості та стилізацію універсалів; це відбулося у 1997 році під час презентації V70 Cross Country, яка відкрила новий досвід володіння автомобілем і з того часу постійно привертає увагу автолюбителів. Відображаючи скандинавську спадщину Volvo та любов до природи та пригод, V60 Cross Country поєднує в собі найкраще від обох світів – спортивний, залучений, комфортний досвід керування, який забезпечує свободою для дослідження нових горизонтів.

Спортивні можливості

Завдяки збільшеному дорожньому просвіту на 65 мм у порівнянні з V60, міцна конструкція Cross Country надає неперевершений рівень контролю на шляхах та поза їх межами, поєднаний із спортивною керованістю, яка забезпечується технологією векторизації крутного моменту та антипробуксовувальною системою контролю на поворотах. V60 Cross Country справжній автомобіль для втечі, який дозволяє вам насолодитися повною мірою пригодами життя у їх чистій формі,” – говорить Лекс Керссемакерс.

Пропонуючи новий Cross Country з 18” та 19” колісними дисками, V60 Cross Country постачається із високо профільними шинами, що додає комфорту та позашляхової естетики, зменшує шум на дорозі та забезпечує додатковий захист колесам під час заїзду на бордюри чи долаючи кам’янисті дороги.

Міцний персоналізований дизайн

Основою концепції Cross Country є відображення вседорожніх можливостей та міцного дизайну. Вона імпонує тим, хто веде активний спосіб життя, надає перевагу ґрунтовим дорогам перед асфальтованими, на яких однаково легко управляти авто. Все це проявляється у лініях дизайну V60 Cross Country, які підкреслюють авантюрний характер автомобіля. Завдяки збільшеному дорожньому просвіту, передньому та задньому захисту, накладкам на пороги та подовжувачам крила, V60 Cross Country володіє виразним, м’язистим образом, який підкреслює її природу із широким спектром можливостей, в той час як інтегровані вихлопні труби відображають її спортивність. Окрім того, спортивна стилізація екстер’єру авто доповнена спортивними сидіннями, оздоблених шкірою чорного кольору із виразним швом коричневого кольору, які будуть доступні на час презентації авто, а двотонне шкіряне оздоблення пропонуватиметься на початку 2015 року.

Двигуни

Ринки США та Канади отримають перші автомобілі V60 Cross Country, оснащені легендарним 5-циліндровим 250-сильним бензиновим двигуном Volvo із системою повного приводу поєднаної із автоматичною трансмісією, яка забезпечує витратою пального на рівні 12,3 л/100 км.

Потужність Drive-E

Нові 4-циліндрові бензинові та дизельні двигуни Volvo Drive-E, які стануть доступними для V60 Cross Country на початку 2015 року, стануть основою для передньопривідних моделей, в той час повнопривідні моделі оснащуватимуться 5-циліндровим двигуном D4.

 

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017