У Києві відбулася всеукраїнська прем'єра стильного і технологічного кросовера Mitsubishi Eclipse Cross
20.04.2018

19 квітня 2018 року відбулася презентація нової моделі від Mitsubishi Motors - стильного і технологічного компактного кросовера-купе Mitsubishi Eclipse Cross. Це перша повністю нова серійна модель компанії, яка поєднала у собі найсильніші сторони бренду і новітні технології.

Саме ця модель стала першопрохідцем Mitsubishi Motors у стратегії репозиціонування бренду і розширення модельного ряду. Eclipse Cross доповнить лінійку компактних кросоверів поряд із моделями Mitsubishi ASX і Mitsubishi Outlander, при цьому додасть до неї нові аспекти.

Стильний і молодіжний дизайн Eclipse Cross у кузові купе-кросовера перегукується з попередніми моделями компанії в концепції дизайнерського рішення, який зараз еволюціонував у Advanced Dynamic Shield. При цьому, модель пропонує абсолютно нові динамічні обриси, щоб підкреслити спортивну сутність моделі.

Крім того, зовнішність нового кросовера зазнала ряд технологічних нововведень. Так, досить складний інноваційний процес фарбування корпусу автомобіля вимагає особливої технології, тоді як спеціально розроблені програми повинні контролювати товщину шарів і забезпечувати загальний високий рівень покриття. Саме завдяки цьому колірні рішення Eclipse Cross виглядають яскраво і стильно, особливо в червоному кольорі.

Щоб наново зв'язати бренд із його спортивним корінням, розробники нової моделі приділили особливу увагу динаміці автомобіля. У Mitsubishi Eclipse Cross встановлена комплексна система стабілізації S-AWC (Super-All Wheel Control), яка дарує відчуття впевненого руху по різним типам поверхні. Вона поєднує в собі переваги повного приводу, який управляється електронно, і фірмову систему управління вектором тяги (AYC), яка точно розподіляє крутний момент між лівими і правими колесами за рахунок вибіркового гальмування.

Залежно від дорожніх умов водій може вибрати три режими: AUTO, SNOW або GRAVEL, щоб забезпечити точне управління, чіткий прямолінійний рух і маневреність на слизьких поверхнях.

Що стосується технічних нововведень, вперше в Україні буде представлений автомобіль з фірмовою системою Mitsubishi Connect. Завдяки їй можна підключити смартфон, і за допомогою голосових команд управляти навігацією, включати музику і здійснювати телефонні дзвінки, не відволікаючись від дороги.

Крім того, для зручності управління мультимедійними системами, вперше в автомобілі Mitsubishi Motors застосовується окремий тачпад. Наприклад, гучність аудіо можна відрегулювати двома пальцями - провести ними по екрану контролера вниз або вгору.

Ще однією яскравою технічною інновацією, яка представлена в Mitsubishi Eclipse Cross, став проекційний дисплей. Він з

находиться чітко перед очима водія і надає всю важливу інформацію про рух автомобіля.

У новій моделі також присутня система кругового огляду, що якісно відрізняє автомобілі Mitsubishi Motors від конкурентів. Чотири камери розміщені по периметру автомобіля, виводячи зображення з чотирьох сторін: спереду, ззаду, ліворуч і праворуч, збираючи його в одне зображення у форматі 360°, таким чином допомагаючи з паркуванням у тісних місцях.

На українському ринку Eclipse Cross представлений у трьох комплектаціях з абсолютно новим 1,5-літровим 4-циліндровим турбодвигуном як з 6-тишвидкісною механічною, так і з автоматичною трансмісією з 8-мишвидкісним спортивним режимом.

З деталями і цінами на цю модель можна ознайомитися на сайті офіційного дилера Mitsubishi у м. Рівне "Альтра Авто": http://mitsubishi-altraauto.com.ua/ua/model/eclipse-cross

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021