Світова прем'єра: Абсолютно новий Volvo XC90
27.08.2014

Місяці здогадок та пліток закінчилися сьогодні, після того як Volvo Cars представила абсолютно новий Volvo XC90 та дотрималась обіцянки показати вражаючий семимісний SUV преміум-класу, оснащений провідними технологіями безпеки, новими двигунами, які є відображенням поєднання потужності та паливної ефективності із неперевершеним оздобленням салону.

Три роки розробок та залучення частини інвестицій програми, на яку біло виділено 11 мільйонів доларів, зробили XC90 початком нового розділу в історії Volvo, який відображає напрямок майбутнього дизайну, втілює лінійку власних нових технологій та застосовує нову технологію архітектури масштабованої платформи (Scalable Product Architecture (SPA)).

"Це один із найважливіших днів в нашій історії. Ми не лише представляємо автомобіль, ми заново представляємо наш бренд. Цей день стане початком нової ери нашої компанії. XC90 відкриває дорогу для портфоліо нових вражаючих автомобілів, які незабаром з’являться," – говорить Хакан Самюелсон, Президент та Генеральний директор Volvo Car Group.

Нове обличчя Volvo
Новий XC90 стане першим автомобілем, який за 87-річну історію Volvo отримає новий логотип, на якому культова стрілка елегантно пронизує по діагоналі решітку радіатора. Разом із Т-подібним головним світлом у вигляді «молота Тора» вони створюють абсолютно новий, виразний та впевнений вигляд майбутнього покоління автомобілів Volvo. Більший капот XC90 із оновленим написом, поясна лінія та потужніші плечі поєднуються із новими, подібними до татуювання, задніми фарами та іншими важливими елементами дизайну, які будуть прослідковуватися в усій лінійці нових автомобілів. Для того, щоб візуально підсилити вигляд XC90 збоку, для новинки буде доступна лінійка колісних дисків розміром до 22 дюймів.

“Загальне враження від екстер’єру та інтер’єру – потужне поєднання ключових елементів шведського стилю життя: багато простору, світла та акцент на благополуччі,” – говорить Томас Інгенлат, Віце-президент по напрямку дизайну, Volvo Car Group.

Перший SUV без компромісів
XC90 є впевненим свідченням слідуванню стратегії Volvo-by-Volvo. Його визначне поєднання розкоші, простору, універсальності, ефективності та безпеки перенесе сегмент SUV у новий вимір, як це відбулось після презентації оригінального XC90 у 2002 році.

"SPA дозволила нам створити перший у світі SUV без компромісів,"- говорить Доктор Петер Мертенс, Віце-президент відділу дослідження та розвитку, Volvo Car Group. "Ви отримуєте відчуття повного контролю, значного простору, універсальних можливостей поєднаних із маневреністю та комфортом меншого та нижчого автомобіля. Потік адреналіну, який є ключовою рисою задоволення від керування, забезпечується двигунами, що поєднують в собі потужність та чисту роботу. А оскільки XC90 носить лого Volvo, то він оснащений і кращим у світі рівнем безпеки."

Незрівнянне поєднання потужності та паливної економічності
Новий XC90 пропонує лінійку дволітрових чотирициліндрових двигунів Drive-E, які забезпечують визначним поєднанням продуктивності та паливної економічності. Найвища комплектація XC90 ‘Подвійний двигун’ оснащується дволітровим чотирициліндровим двигуном із наддувом та турбованою версією бензинового двигуна із електромотором, які пропонують виключне поєднання міці та продуктивності: при потужності в 400 к.с. викиди CO2 складають близько 60 г/км (цикл керування NEDC).

Найбільш повний комплект технологій безпеки у стандартній комплектації
Абсолютно новий XC90 пропонує найбільш повний та технологічно довершений комплект систем безпеки у автомобільній галузі, який входить до стандартної комплектації. Він включає дві найголовніші у світі технології безпеки: системи попередження зісковзування з дороги та автоматичне гальмування при перетині смуги. У разі виявлення небезпеки зісковзування з дороги, абсолютно новий Volvo XC90 визначає умови, за яких це відбувається і передні ремені безпеки натягуються, щоб утримати пасажирів у висхідному положенні. Для попередження травмування хребта енергопоглинаюча функціональність між сидіннями та каркасом подушок сидінь поглинає силу, яка виникає при жорсткому приземленні автомобіля.

XC90 – перший у світі автомобіль, оснащений автоматичними гальмуванням, якщо водій повертає перед зустрічним автомобілем. Це звичайна ситуація на дорогах зі жвавим дорожнім рухом, автобанах, де швидкість значно вища за звичайні дороги.

Системи автоматичного гальмування для всіх автомобілів Volvo отримали загальну назву «Безпека міста» (City Safety), і вони входять до стандартного оснащення абсолютно нового XC90. Наразі вони також ідентифікують велосипедистів та пішоходів, які з’являються перед автомобілем вдень чи вночі.

"Нові технології на значний крок наблизять нас до нашого бачення – жодна людина не загине чи не отримає серйозних пошкоджень у новому автомобілі Volvo до 2020 року," – говорить Доктор Мертенс. “Нашою точкою відліку була і залишається до нині – ситуації із реального життя. Ми вивчаємо дані. Ми аналізуємо показники. Ми впроваджуємо інновації. А результат завжди один – найбезпечніші автомобілі."

Три основні напрямки дозволять Volvo Cars досягти її бачення до 2020 року: безпека, зв'язок та автономне керування.

"Завдяки XC90, ми робимо перший крок у напрямку створення самокерованих автомобілів. Нова функція, яка автоматично слідкує за автомобілем, що рухається попереду у змінюваному дорожньому русі, зробить досвід керування значно легшим та напівавтономним," – говорить Лекс Керсемакерс, Віце-президент відділу стратегічного розвитку лінійки автомобілів, Volvo Car Group.

Розкішний салон
Салон XC90 найрозкішніший із тих, що був створений Volvo. Найбільш вражаючим елементом є сенсорний екран консолі у вигляді планшету, який є центром контролю всіх систем всередині автомобіля. На ньому відсутні фізичні кнопки керування і він представляє абсолютно новий рівень контролю над автомобілем для водія та доступ до переліку Інтернет сервісів та продуктів. Він також творить сучасний, просторий та лаконічний салон.

"Новий салон простий та лаконічний, проте в той же час відображає витончену впевненість, яку очікують клієнти розкішних SUV. Ця простота цілком співзвучна з нашою скандинавською дизайнерською спадщиною. Вона представляє значний простір та надає можливість створити сучасну та розкішну архітектуру салону,"- говорить Пан Інгенлат.

Новий XC90 поєднує в собі такі матеріали як м’яка шкіра та дерево із деталізацією ручної роботи, включаючи важіль перемикання передач, виконаний із кришталю Orrefors від відомого шведського майстра по виготовленню виробів зі скла, а також діамантове гравіювання кнопок start/stop та регулювання гучності. Майстерність відтворення була важливим елементом протягом всього періоду розробок.

Справжній семимісний автомобіль оснащено новими, інноваційними сидіннями, які збільшать простір для пасажирів другого та третього рядів сидінь. Третій ряд сидінь пропонує лідируючий у класі комфорт для двох пасажирів зростом до 170 см.

Одна з кращих аудіо-систем у світі
XC90 оснащено однією із кращих аудіо-систем, доступних у автомобільному світі. Аудіо експерти Volvo Cars об’єднали зусилля із професіоналами славнозвісної компанії Bowers & Wilkins.

Система найвищої комплектації, яка встановлюється на XC90, має 1,400 Вт потужності звуку, підсилювач Class D та 19 динаміків Bowers & Wilkins. До неї також входить перший вентильований сабвуфер для автомобіля. Інтегрований в кузов автомобіля, він повністю перетворює простір салону в величезний сабвуфер. Найновіше обладнання обробки звуку використовується для управління синхронізацією звуку та координацією динаміків.

Дві головні теми аксесуарів
Для абсолютно нового XC90 доступна лінійка аксесуарів, які дозволяють власнику створити дійсно індивідуальний автомобіль. Представлені дві основні теми стилізації кузова:

  • «Розкіш міста» - поєднання елементів оздоблення певного кольору із деталізацією полірованими елементами із нержавіючої сталі, як наприклад передні декоративні рамки, передній та задній захист днища та накладки на пороги. Ексклюзивні 21-дюймові поліровані диски довершують елегантний вигляд.

  • «Розкіш бездоріжжя» - даний комплект довершує позашляхові можливості XC90 завдяки оздобленню кузова матовими вставками чорного кольору, передній та задній захист днища із нержавіючої сталі, підніжки із підсвічуванням та інтегровані вихлопні труби. Даний комплект довершено унікальними 22-дюймовими колісними дисками.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017