Система Plug-in Hybrid EV, розроблена Mitsubishi Motors, отримала одну з провідних японських нагород - «Технологія 2014»
14.11.2013

Система Plug-in Hybrid EV, розроблена корпорацією Mitsubishi Motors і впроваджена на середньорозмірному позашляховику Outlander PHEV, отримала нагороду «Технологія 2014», яку щорічно присуджує японська конференція «Автомобільних дослідників і журналістів» (RJC). RJC є некомерційною організацією і складається з автомобільних критиків і журналістів, що працюють в Японії. Щорічна премія RJC є однією з провідних японських автомобільних нагород.

Для системи Plug-in Hybrid EV характерні високий запас зарядки, розташування електромоторів спереду і ззаду, наявність генератора і ДВЗ. При цьому двигун внутрішнього згорання може підключатися для підзарядки електричної батареї і збільшення швидкості, проте основним двигуном залишається електричний. Таким чином протягом багатьох років можна не вдаватися до включення ДВЗ і використовувати машину як 100% електромобіль.

Залежно від дорожніх умов та рівня заряду батареї система Plug-in Hybrid EV автоматично вибирає оптимальний режим роботи для комфортного пересування і паливної ефективності.

Режим 100% електромобіля (EV Drive Mode)

Цей режим передбачає використання двох електродвигунів, розташованих на передній і задній осях. Використання автомобіля в цьому режимі - це повна відсутність шкідливих викидів в атмосферу і нульові витрати палива, при цьому водій насолоджується тишею та екологічністю свого автомобіля.

Режим спільної роботи електродвигуна і ДВЗ (Series Hybrid Mode)

Система перемикається на цей режим, коли рівень заряду батареї нижче заданого, або коли автомобілю потрібно більше енергії для здійснення будь-яких маневрів, прискорень, подолання крутих підйомів.

Паралельний режим (Parallel Hybrid Mode)

У паралельному режимі бензиновий двигун використовується спільно з електромотором для передачі крутного моменту на колеса. Система перемикається в цей режим при русі на високих швидкостях, коли бензиновий двигун працює максимально ефективно.

Система Plug-in Hybrid EV була високо оцінена за такі показники, як: високий рівень екологічності, поступове прискорення і відмінні ходові характеристики.

Корпорація Mitsubishi Motors продовжує активно виводити на ринок електрокари та гібридні автомобілі з метою стати компанією № 1 на глобальному рівні, яка розробляє технології для електромобілів і гібридних автомобілів, сприяючи тим самим збереженню навколишнього середовища за рахунок зниження рівня викидів CO2 .

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021