Перші автомобілі Volvo Car Group з системою автономного управління проходять випробування на дорогах загального користування у Гетеборзі.
11.05.2014

«Експериментальні автомобілі сьогодні здатні рухатися в заданій смузі, регулювати швидкість руху і самостійно зливатися з потоком інших транспортних засобів. Це важливий крок на шляху реалізації нашої мети: в результаті автомобілі "Drive Me" повинні будуть повністю проходити весь маршрут в максимально автономному режимі. Технологія, що отримала назву Autopilot, дозволяє водієві передати управління автомобілю, який повинен повністю впоратися з усіма функціями управління рухом», - розповідає Ерік Коелінг (Erik Coelingh), технічний спеціаліст Volvo Car Group. 

Унікальність проекту "Drive Me" полягає в тому, що він об'єднує всіх ключових гравців: законодавство, транспортні служби, мерію міста, виробника автомобілів та користувачів.

Учасники проекту будуть використовувати 100 автомобілів для щоденних поїздок за обраними в рамках проекту дорогах протяжністю приблизно 50 кілометрів в межах міста Гетеборг та в його околицях. Це типові траси, де є ділянки для швидкісного руху, а також місця, де часто утворюються затори.

"Для тестування технології автономного управління в реальних умовах обрано рідне для Volvo Cars місто Гетеборг, і це підтверджує наше технологічне лідерство і лідерство Швеції в області розробки та інтеграції систем автономного керування автомобілями", - підкреслив Ерік Коелінг.

Спільний проект
"Drive Me - Self-driving cars for sustainable mobility" (автомобілі з автономним управлінням як засіб забезпечення мобільної стійкості) - це спільний проект, в якому беруть участь Volvo Car Group, міністерство транспорту Швеції, Шведське транспортне агентство, компанія Lindholmen Science Park і муніципалітет Гетеборга. Проект "Drive Me" затверджено урядом Швеції.

"Цей проект, що проводиться на дорогах громадського користування, дозволить нам отримати важливу інформацію про те, які переваги здатні надати суспільству автомобілі з автономним управлінням при використанні в умовах звичайного руху. Безумовно, наші унікальні автомобілі відіграють провідну роль в цьому дослідженні, проте для розвитку умов стійкої мобільності в майбутньому необхідна всебічна участь суспільства. Саме такий підхід за участю всіх зацікавлених сторін зробить можливим розробку і використання автомобілів з системами автономного управління", - додав Ерік Коелінг.


Описи та факти в цьому прес-релізі стосуються міжнародного модельного ряду Volvo Cars. Описані функції та обладнання можуть бути опціональними. Специфікації автомобілів можуть відрізнятись у різних країнах та можуть зазнавати змін без попереднього повідомлення.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017